…..když jsem byl malý chlapec a psal se rok 1968, otec mi sdělil následující šokující zprávu: „Dnes všichni lidé utíkají na západ. Chlapče brzy zažiješ dobu, kdy všichni lidé budou utíkat na východ.“ Samozřejmě jsem nechápal v tehdejší době, proč by tomu mělo tak býti. Dnes vím, že jsem měl nadmíru moudrého otce, kterému vděčím za to, že nečtu písmena, ale obrazy. Tam se to psalo!!!!

07:54

[wp_ad_camp_1]

Německá rodina požádala kvůli imigrantům a německé diktatuře o azyl v Rusku. Budou brzy Evropané prchat k Putinovi do bezpečí?

Německá  (z býv. NDR) osmičlenná rodina Griesbachových emigrovala na přelomu roku do Ruska a zažádala o azyl. Jako důvod uvedla nebezpečnou situaci v zemi pro ženy a děti v důsledku imigrantské kriminality, nucenou předčasnou sexualizaci dětí ve školách, očkování neznámými látkami, despotickou povinnou toleranci vůči imigrantům a další represe „německé diktatury“.
Ruské imigrační orgány však rodině azyl nyní neudělily a Griesbachovi se ohlížejí po dalších možnostech jak azyl získat.
Zdroj (1)
 tm krátce dodává. Co jsme si sami podporou zločinců ve vládách nadrobili, to budeme muset „vyžrat“ a „vylízat“ až do dna…..
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.