Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

V Aleppe potvrdili prítomnosť príslušníkov amerických špeciálnych jednotiek

…..rozehraná šachová partie některých tahu na světové šachovnici se pomalu blíží k matu. Bude zajímavé jakým způsobem se k této partii postaví amíci. No nic moc nevymyslí a bude to dosti křečovité rozhodnutí, tak jako vždycky….

10:54

V Aleppe potvrdili prítomnosť príslušníkov amerických špeciálnych jednotiek

 Aleppo 16. októbra 2016

 

Ruský server politexpert.net uviedol včera informáciu, že v Aleppe sa momentálne nachádza väčší počet príslušníkov špeciálnych amerických jednotiek. Súbežne s tým ako rastie pravdepodobnosť totálneho začistenia obkľúčených území v Aleppe, rastie aj nervozita USA, ktoré sa už neobávajú len o svoju “zástupnú armádu”, ale aj o príslušníkov svojích špeciálnych jednotiek, ktorí obranu Aleppa vystužovali.

Na snímke z televízie Slobodan Miloševič
Na snímke z televízie Slobodan Miloševič
[wp_ad_camp_1]

Tak ako rastie nervozita “amerických partnerov”, rastú aj hysterické obvinenia na adresu Ruska a Sýrii, predstavitelia USA sa dokonca vyhrážajú medzinárodným súdom v Haagu. Pritom USA si vydupali výnimku, aby ich občania a najmä príslušníci armády nemohli byť v Haagu obvinení a súdení. Prečo si však Američania myslia, že Rusi umožnia súdenie svojích príslušníkov ozbrojených síl pred údajne nestranným haagskym tribunálom, ktorý neprávoplatne súdil aj Slobodana Miloševiča, ostáva americkým tajomstvom.

Hystéria USA nesúvisí len so strategickým významom Aleppa a s vedomím, že likvidácia americkej zástupnej armády v Aleppe bude znamenať koniec vojny voči Sýrii a krach amerických plánov na odstránenie legitímneho sýrskeho prezidenta Bašára Asada. Americkí partneri vedia, že ich porážka v Sýrii bude znamenať z politického hľadiska rovnaký krach ako porážka vo Vietnamskej vojne.

Veď ak Aleppo padne, vyjdu najavo informácie o spojenectve Washingtona s teroristami. Vyjdú najavo všetky informácie o kamuflovaných útokoch USA voči ISIL, o letálnej i neletálnej podpore USA rôznym sýrskym hrdlorezom, maskovaným za umiernenú opozíciu a keď budú mať Rusi a Sýrčania šťastie, tak možu zajať aj príslušníkov amerických špeciálnych jednotiek, ktorí sa v Aleppe nachádzajú a koordinujú činnosť teroristickej skupiny Fatch al Islam. Renomé USA vo svete by sa ešte viac znížilo.

Podľa informácii sýrskej rozviedky sýrska kontrarozviedka bežne zachytáva šifrované informácie z amerických lodí, smerujúce do centra obkľúčeného Aleppa. Informácie o príslušníkoch amerických špeciálnych jednotiek v obkľúčenom Aleppe potvrdzuje aj iránska agentúra FARS, ktorá ako prvá informovala aj o útokoch ruských rakiet na tajné komunikačné bunkre s prozápadnými spravodajcami. Tieto útoky sa končili minimálne v dvoch prípadoch likvidáciou bunkrov a smrťou prozápadných spravodajcov, prípadne poľných veliteľov teroristických zoskupení.

Na snímke ruská raketa Kaliber
Na snímke ruská raketa Kaliber

Podľa agentúry FARS, “Sýrska armáda a Hizballáh informovali, že teroristi v Aleppe získavajú materiálno-technickú pomoc a informácie od rozviedky západných štátov, najmä z vojenských lodí USA, nachádzajúcich sa v Stredozemnom mori”.

Podľa iránskych informácii Fatch al Islam sa začal výrazne rozvíjať v roku 2010, kedy sa Štátnym sekretárom v USA stala Hillary Clintonová. Ona podporovala podľa iránskych informácii túto teroristickú skupinu v Libanone a pomohla aj jej legalizácii v USA. V čase jej pôsobenia vo vysokej štátnej funkcii sa podarilo vyradiť Fatch al Islam z “čierneho spisu” USA a to aj napriek tomu, že organizácia Fatch al Islam sa vždy hlásila k al Kaide. Okrem toho zástupca Hillary Clintonovej David Welch v roku 2007 viedol rozhovory medzi Saudskou Arábiou a Libanonom o pomoci pre Fatch al Islam, ktorá bojovala s Hizballáhom.

O nasadení príslušníkov Navy Seals a Green Berets v Aleppe teda podľa sýrskych, ruských či iránskych zdrojov niet pochýb. USA v mnohých prípadoch svoje špeciálne zbrane nezveria do rúk nevycvičených teroristov, ale radšej s nimi pošlú aj elitných vojakov, ktorí tieto zbrane dokážu bravúrne ovládať a ktorí majú aj zabrániť, aby sa tieto zbrane nedostali do rúk teroristov, s ktorými USA nespolupracujú. V takom prípade by totiž hrozilo, že sa americké zbrane použijú voči americkým cieľom pri neskorších teroristických útokoch. Navyše cena týchto protitankových a protilietadlových systémov je značne vysoká, takže pre USA by bolo značne rentabilné, keby s týmito raketami mali bojovať primitívi z “umiernenej či neumiernenej” sýrskej protiasadovskej opozície. (raketa stojí okolo 60 000 dolárov, odpaľovacie zariadenie v priemere okolo 500 000 dolárov)

Účasť amerických špeciálnych jednotiek v Aleppe odkrýva nové vojenské zločiny USA v sýrskej občianskej vojne. Každému je už jasné, prečo USA žiadajú Rusko o prímerie pre obkľúčených teroristov v Aleppe. Biely Dom potrebuje zachrániť svojích vojakov za každú cenu a zabrániť aby sa celé to svinstvo, ktoré USA spáchali vyplavilo napovrch. Videá s mŕtvymi, ranenými či vypovedajúcimi americkými vojakmi by pre americkú politickú elitu znamenali obrovskú prehru.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/v-aleppe-potvrdili-pritomnost-prislusnikov-americkych-specialnych-jednotiek/845808

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře