Nedaleko Teplic vyroste muslimský rezidenční rezort. Rozhodl o tom Ústecký krajský úřad v rámci posuzování stavebního záměru kuvajtského podnikatele, který chce ve vesnici Modlany postavit 50 rodinných domků pro převážně arabskou klientelu z Teplic [1]. Developer projektu Ali Ali E Elbadri je občanem Kuvajtu a v České republice je majitelem a jednatelem pražské společnosti J S Medical, s.r.o. [2Výstavba arabského rezortu v Modlanech se nachází v lokalitě zvané Kvítkov, ale další stavby v blízkém okolí již jsou také ke spatření, prodej stavebních parcel podle informací běží v plném proudu a krajský úřad tak dal této výstavbě zelenou.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak uvádí zdroje českých mainstreamových médií, Arabové začínají z Teplic odcházet, a to prý kvůli nevraživosti místních obyvatel. Lázeňské pokoje se vyprazdňují, hlásí lidé z blízkosti teplických lázeňských provozů. Jenže ve skutečnosti nejde o odchod Arabů z ČR, ale pouze o jejich přesun z pronajatých lázeňských prostor do vlastních nemovitostí. Došlo tak na varování Aeronetu, který před tímto varoval už před několika lety. Přesně takto totiž probíhá řízená migrace do České republiky doopravdy, bez mediálního pokrytí a bez zájmu politiků.

Arabské ženy s dětmi v parku v Teplicích.

V nedávném pořadu na Svobodném vysílači CS jsem odpovídal posluchačce na dotaz, proč není důležité, jestli bude nebo nebude schválený Globální kompakt, tedy dokument OSN o reformě migrace a práv migrantů. Tento příklad ze severu Čech je pouze nádherným modelem toho, co jsem měl na mysli. Zatímco česká veřejnost je tupě fixována na červený hadr “nelegální” migrace jako oči rozzuřeného býka, tak bokem a v tichosti, mimo pozornost lidu, probíhá do ČR mohutná, řízená a hlavně legální migrace Arabů. Jen za rok 2016 vydala Česká republika na téměř 10 tisíc pobytových víz, tedy takových víz, která jsou vydávána občanům ze zemí mimo Evropskou unii. Právě tato pobytová víza jsou hlavním motorem řízené a pravidelné migrace do ČR a je logické, že Arabové, kteří do ČR přijedou a dostanou tato pobytová víza, nebudou věčně bydlet v hostinských pokojích v lázních, protože to je pouze maskírovka postupného nasunování islámu do ČR skrze historku o “lázeňských hostech”.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Lázně už jsou pro teplické Araby malé, chtějí se stěhovat do vlastních nemovitostí

Nejprve se do ČR nasunuli arabští skauti, zhruba před 15 až 20 lety. Jejich úkolem bylo ukotvit základy muslimských spolků a životního prostředí, které by k muslimům nebylo až tak nepřátelské. Bylo potřeba vybudovat vztahy s místní samosprávou a komunálními politiky. A jak se ukazuje, tato první fáze byla úspěšně ukončena. Arabové v ČR mají svoji muslimskou obec s centrálou Muslimských obcí v Brně, arabští podnikatelé skoupili parcely a nemovitosti všude tam, kde se dalo. Nyní je tedy čas opustit lázeňské pokoje a přesunout se do vlastního. Začíná druhá fáze, expanze.

Černé parcely označují pozemky v rukách arabských majitelů.

Arabové chtějí vlastní životní prostor, segregované ghetto, kde je nikdo zatím nebude rušit a kde půjde postavit mešity a nikdo z místních si nebude stěžovat, protože všichni budou muslimové. Vznikne tak muslimská čtvrť, která ovšem začne záhy požadovat vlastní zastupitele na obci, na magistrátu, v samosprávě. Je to stejný proces, jaký probíhal v Holandsku koncem 70. let, v Německu v polovině 90. let, ve Švédsku na přelomu tisíciletí. Skupování stavebních parcel Araby okolo Teplic se netýká jen Modlan a Kvítkova, ale i Drahkova a dalších obcí. Na mapách v tomto článku vidíte černě vyznačené pozemky v rukách Arabů ze zahraničí.

Arabové mají dva postupy kolonizační intifády. Prvním postupem je začít na zelené louce tam, kde to jde. Arabští podnikatelé přijedou, nakoupí pozemky, postaví domy, nastěhují do nich muslimy ze širokého okolí. Proces je nejprve místními politiky vítán, protože Arabové zmizí domorodcům z očí. Potom následuje fáze klidu, muslimská otázka zmizí na několik let z očí veřejnosti, ale velmi záhy se objeví znovu, ale s mnohem větší intenzitou. Arabové mají totiž obrovskou fertilitu.

Situace s pozemky v Drahkově. Černé patří Arabům.

Muslimské ženy mají v ghettech za povinnost porodit 7 dětí mužského pokolení. Pokud porodí holčičku, ta se nepočítá a žena je oplodněna znovu a znovu, dokud neporodí 7 dětí mužského pohlaví. Teprve poté její úloha v rámci kolonizační mise končí. Pokud kvótu nesplní do období menopauzy, tak podle saláfistického islamistického dogmatu ji smí muž dokonce odvrhnout. Takže po zhruba 15 letech je najednou komunita muslimů mnohonásobně větší, ne sedmkrát, ale desetkrát a více, protože ženy rodí samozřejmě i holčičky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na Teplicku probíhají stejné události jako v Holandsku na konci 70. let minulého století

Když máte za Teplicemi osadu, ve které žije 150 českých důchodců, tak se o ni nikdo nezajímá. Když ale máte za městem muslimskou čtvrť, ve které je 50 domků, ve kterých žije 50 muslimských rodin se 7 až 10 dětmi, tak v tu ránu máte na krku po několika letech 600 muslimů. To ještě není tak zlé, řeknou si politici. Stejně tak se na to dívali politici ve Švédsku, ve Francii, v Holandsku, v Německu před 20 lety. Jenže po zhruba 20 letech se těch 600 muslimů opět rozmnoží násobkem čísla 7 až 10. A najednou už nemáte za městem nějaký rezort s cizinci, ale obrovskou městskou čtvrť, kde žije bezmála 6 tisíc muslimských obyvatel, prostě regulérní české město se spádovou působností a potřebou mít vlastní zastupitelstvo. Je logické, že arabské ženy nemohou přivést na svět tolik dětí v lázeňských pokojích. To je snad jasné, ne?

Nová mešita v Sheffieldu ve Velké Británii.

Druhým způsobem arabské kolonizační intifády je skupování nemovitostí a celých čtvrtí. Tento proces probíhá hlavně ve velkých evropských městech, kde logicky není možné stavět na zelené louce, protože nejsou volné stavební parcely. Ale i tento proces běží v ČR, hlavně opět v Teplicích, ale i v Praze, v  Brně a dalších městech.

Tragickým příkladem je britský Sheffield, ještě v 80. letech dělnická a hornická kolonie. Dnes je to centrum nejortodoxnějšího islámu, saláfismu. Ve druhé polovině 90. let začali arabští podnikatelé skupovat nemovitosti v Sheffieldu od místních britských rodin. Nebylo to těžké, protože už v té době byly nemovitosti neprodejné kvůli špatné pověsti místní lokality. Dnes o 20 let později je Sheffield plně islamizovaný, kde stojí několik mešit a je to jedna z nejsilnějších základen tzv. britského islámu. Ve městě zůstávají britské rodiny, které buď konvertovaly k islámu, anebo mají sluníčkové a promigrační naladění.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Do Česka přišlo pouhých 12 arabských migrantů z uprchlické vlny, ale na pobytová víza jich do ČR za poslední roky přimigrovalo na tisíce a tisíce

Česko prý přijalo jen 12 migrantů, prohlašuje česká vláda. Ano, přijala 12 migrantů v roli azylantů, ale na straně druhé rozdávají české úřady ročně tisíce pobytových víz Arabům, kterým už zjevně nestačí lázeňské pokoje pro hosty v Teplicích, ale potřebují se v ČR usadit, postavit nemovitosti a mít velké rodiny. Jak sami vidíte, migrace je objektivní proces globalistů a nezáleží na tom, jestli bude nebo nebude Dublin IV schválen, nebo jestli bude nebo nebude schválen Globální kompakt OSN, protože jak sami vidíte, vůbec na tom nezáleží.

Když se migranti do ČR nedostanou s nálepkou námořníků z lodiček nebo azylantů ze Sýrie, protože je to politicky u voličů neprůchodné, tak se do ČR dostanou jinak, legálně a na pobytová víza, jako studenti, hosté lázeňských rezortů, podnikatelé, investoři, to je prostě úplně jedno. Jaký je rozdíl mezi migrantem a lázeňským hostem? Oba dva mají značkové drahé oblečení, oba dva mají iPhony, oba dva si vymezují právo na vyznávání své víry v nové zemi a oba dva se nehodlají nijak přizpůsobovat místní kultuře.

Teplice v létě 2015.

Jediná věc, ve které se liší, je jejich pobytový status. Lázeňský host má pobytové vízum a disponuje penězi, za které si kupuje přízeň komunálních politiků, zatímco migrant peníze nemá a očekává, že je dostane od hostitelské země. To potom vede k tomu, že místní lidé začnou projevovat typické reakce rozzuřeného býka na červený hadr. Začnou protestovat proti migrantům, kteří přijdou a natáhnou ruku pro peníze. Jenže už vůbec si nevšimnou, že zatímco jejich pohled je upřen na červený migrační hadr z Itálie, za jejich zády se stěhují do ČR jiní Arabové, kteří neznámo jak dostávají od českých úřadů pobytová víza a skupují pozemky a nemovitosti ve velkém. Češi se potom ohlédnou a s úžasem začnou hledět na to, jak je možné, že v ČR vyrůstají muslimská městečka, když přece do ČR, podle slov Andreje Babiše, migranti nemigrují, protože o ČR nestojí.

Zatímco občanovi se mává před nosem červeným hadrem nelegální migrace, za zády mu proudí do blízkosti jeho domova tisíce legálních arabských kolonizátorů

A potom se někdo diví, že vidí tolik Arabů v supermarketech v ČR, když oficiálně migrantů z arabských zemí je v ČR prý jenom 12 osob. Dávejte si proto pozor na politiky. Znovu opakují, že neexistuje setrvání ČR v EU bez přijímání migrantů. A tyto procesy to pouze potvrzují. Nesmíte však podlehnout dojmu, že řízená migrace se týká migrantů na lodičkách. To je omyl. To jsou pouze ty červené hadry, kterými se mává občanům EU před očima na odvedení pozornosti odjinud. Mezitím, potichu, proudí do zemí EU tisíce Arabů s pobytovými vízy nejrůznějších typů a druhů. A když už jim nestačí zpravodajské krytí pod rouškou lázeňských hostů, začnou prostě probíhat procesy, které odhalí jejich skutečnou úlohu. Cílem je založení muslimských čtvrtí a měst v Evropě, tedy stejný proces, který byl zahájen v západních zemích už před 20 až 30 lety.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.