Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

Související zprávy

V Bruselu vybuchují migranti, ale čeští poslanci schválili návrh na zabavování legálních zbraní policií.

Je to zajímavý psychologický fenomén. Když se představitelé režimu bojí teroru, začnou omezovat obyčejné občany. Orwell toto popsal jako reakci bestie zahnané do boudy, která dostala na kožich, a tak se v boudě začne mstít na štěňatech. Když jsem včera psal článek o ovcích a o tom, jaké asi přijdou reakce poslanců ČR na události v Bruselu, tak jsem netušil, jak rychle se má slova naplní. Neuvěřitelné se stalo skutečností. Poslanci výboru pro bezpečnost v parlamentu ČR odhlasovali a doporučili sněmovně vládní návrh novely zákona o zbraních [1], aby policie mohla nově bez soudního příkazu vstupovat do bytů a domů, a tam aby mohla zabavovat legálně drženou zbraň. Ano, čtete správně, není to překlep. Zopakuji to ještě jednou, policie bude moci bez soudního rozhodnutí svévolně vstoupit do cizí nemovitosti a tam zabavit zbraně, i když jsou majitelem legálně držené.

[wp_ad_camp_1]
Policie s pravomocemi jako v totalitním státu

Kdo bude rozhodovat o tom, kdy je vhodná chvíle vstoupit někomu do bytu? Kdo bude rozhodovat, který legální majitel zbraně představuje nebezpečí pro režim, a proto je dobré mu zabavit zbraň? Už to nebude soud, ale nějaký řadový policista. Třeba takový policista, jako byli chlapci z Berdychova gangu. Samí slušní policisté. Poslanci ČR tak dali policii justiční pravomoc. Jsem přesvědčen, že toto je v rozporu s ústavou ČR o sekluzi justiční a výkonné moci. Rozhodnutí je v rozporu s chartou lidských práv, protože exekutivní orgán nemůže narušit domovní svobodu bez souhlasu státního zástupce nebo soudu, ať už z titulu domovní prohlídky nebo vniknutí do bytu v případě bezprostředního ohrožení života nebo majetku.

 
Policie bude zabavovat zbraně podle toho, jak jí napadne…

Poslanci ČR svým paskvilem udělali velkou radost zbraňovým operátorům na černém trhu. Opět zasadili zákeřný úder demokracii zezadu, protože jestli ještě někdo dosud měl vědomí o právním státu v ČR, tak nyní ho musel definitivně ztratit. Je to další důkaz o tom, že držet zbraň legálně v ČR se vlastně už ani nevyplatí. Zkuste počítat se mnou, co vám hrozí, pokud si dnes budete chtít pořídit zbraň legálně.

 • Podání žádosti o vydání zbraně
 • Výpis z trestního rejstříku
 • Potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti
 • Potvrzení z psychotestu
 • Zaplacení kurzu a školení k držení zbraně
 • Placené střelby na střelnici
 • Přezkoušení
 • Schválení vydání zbrojního pasu orgánem
 • Zaplacení vydání zbrojního pasu
 • Zakoupení zbraně
 • Nahlášení zbraně
 • Balistická zkouška zbraně
 • Zakoupení trezoru na zbraň a munici
 • Zaplacení balistické zkoušky
 • Za 2 roky přezkoušení
 • Evidence v databázi držitelů zbraní
 • Pravidelné prověrky držitele útvarem Ministerstva vnitra pro závadovou činnost držitele
 • Právo policie odebrat zbraň bez finanční kompenzace majiteli
 • Právo policie vniknout do bytu bez soudního příkazu a zabavit legální zbraň, bez kompenzace.

A jak to funguje v případě nelegální zbraně?

 • Nakoupíte na internetu 3 až 5 Bitcoinů
 • Spustíte TOR Browser, otevřete Hidden Wiki a najdete prodejce zbraní
 • Vyberete si v online obchodu zbraň a obvykle dostanete jako bonus munici
 • Zaplatíte nákup Bitcoiny
 • Zásilka vám přijde poštou (s falešnou adresou odesílatele).

A jaký je rozdíl mezi oběma způsoby nabytí zbraně? Legálnímu majiteli trvá získání zbraně, včetně zbrojáku a zaregistrování, zhruba měsíc a půl. Když jde všechno dobře a nevybouchnete na střelbách nebo na psychotestech. Jako legální držitel se dostanete do databáze policie. Pokud se v blízkosti vašeho bydliště stane trestný čin, policisté jdou rovnou za vámi. Jenom si tak pokecat. Kde jste byl a co jste dělal, kdy jste naposledy ze zbraně střílel. Pokud se angažujete jako aktivista, píšete články na alternativu, může vás policie označit za závadovou osobu. Závadovou činností může být příspěvek na Facebooku, který kritizuje migranty nebo premiéra vlády. Procházení facebookových profilů držitelů zbraní má na starosti útvar Ministerstva vnitra pro boj s extrémismem. Nyní dostala policie do ruky pravomoc, že bez rozhodnutí soudu vám může vkročit do bytu a zabavit zbraň, na kterou máte zbrojní průkaz. A nemáte žádný nárok na finanční kompenzaci. Zakoupení revolveru za 10.000,- Kč vám nikdo nevrátí, prostě jste peníze vyhodil oknem.

Legální zbraň ztrácí pomalu veškeré výhody

Jako nelegálnímu držiteli vám trvá získání zbraně 24 hodin. Pokud si připlatíte za kurýra. Jinak obyčejnou poštou zhruba 7 pracovních dnů. Nikdo vám zbraň vzít nemůže. Nikdo vás nemá v databázi. Nikdo vám z ministerstva vnitra nekontroluje Facebook. Nikdo vám nevnikne svévolně do bytu a nezabaví zbraň. Nikdo za vámi nebude chodit od policie na pokec, když ve vedlejší ulici vyberou pobočku pošty a paní vedoucí z pošty řekne, že útočník na ní mířil nějakou stříbrnou zbraní, no přesně takovou, jako je vaše legálně držená Beretta. A to je potom mazec. Kde jste byl? S kým jste byl? Kdo vám může dosvědčit? Můžete nám zbraň půjčit na provedení rekonstrukce? A paní vedoucí na poště řekne: „To je ta zbraň!“ a vy jenom budete zírat, až vám přijde obvinění z loupežného přepadení. Pokud žijete singl a nikdo vám nepotvrdí alibi, jste efektivně v háji.

Sig-P938-1.jpg (1200×811)
Sig Sauer 9mm je nejsnadněji dostupná zbraň na černém trhu v EU. Nejnižší cena na darknetu v době psaní tohoto článku: 5 Bitcoinů.

Držení zbraně legálně je v Česku pomalu ruská ruleta. De facto na sebe upozorníte stát, že jste divnej.Protože každý, kdo si pořizuje zbraň, je pro politiky a policisty tak trochu divnej, ne? Kdo si pořizuje zbraň? No, to je přece jenom ten, kdo je buď zločinec, anebo ten, kdo nevěří policii! A teď řekněte, co z toho je horší? Kdo se vůbec opovažuje nevěřit pomahačům a chráničům, že přijedou včas, až vám bude někdo vykrádat obchod nebo byt? Kdo má potřebu bránit se vlastní silou? Koho to napadlo ozbrojovat se, když cílem režimu je obyvatele mít permanentně od-zbrojené, aby nepředstavovali riziko pro režim u moci. Aby režim měl klid na práci.

Když hoří, poslanci vymýšlí, jak lidem odebrat hasící přístroje!

Poslanci parlamentu ČR opět ukázali, že když někde bouchají bomby, jejich zájmem je pouze jediné: využít záminky a příležitosti opět občanům ztížit disponování se zbraněmi a zjednodušit jejich zabavování. Protože až nikdo nebude mít zbraně, bude možné do ČR nasunout stovky tisíc migrantů, nebude problém zavést prvky NWO, nebude problém odebírat děti rodičům, nebude problém je vychovávat v multikulti prostředí inkluzivně koncipovaných škol v systému nového evropského vzdělávání. Protože nebude hrozit, že občané v určité chvíli řeknou dost a vytáhnou své legálně držené zbraně, buď proti migrantům, co vám vnikli do domu a právě vám znásilňují v přízemí vaší ženu a v patře vaší dceru, anebo proti policii, až vám přijde odebrat děti pro sociálku, protože se zjistilo, že děti doma vychováváte v rozporu s multikulti doktrínou státního systému vzdělávání.

foto6.jpg (960×615)
Zbraně jsou nejnebezpečnější v rukách neškolených osob. Poslanci v ČR dělají všechno proto, aby těch legálních držitelů zbraní bylo rok od roku méně.

Zbraň v rukách jednotlivce je garantem svobody rodiny, která se nemusí bát útlaku a bezpráví ze strany státu, pokud se vláda země přikloní na stranu tyranie. Zbraň je nejvyšším principem demokracie, pilířem jedince bránit zbraní majetek a životy své rodiny, proti všem, kteří by chtěli zasáhnout do nezadatelného práva občana na ochranu života a majetku sebe a své rodiny.

Když vám uprchlíci při cestě z kina večer zahradí cestu a v přesile budou chtít uplatnit arabskou sexuální hru Taharrush gamea na vaší ženě [2], máte možnost volby. Buď zavolat policii telefonem, pokud vám migranti ovšem dovolí zavolat o pomoc, anebo použijete zbraň na obranu života sebe a své manželky. V době, kdy Evropa a politické elity nejsou schopné ochránit životy svých občanů, je ozbrojení obyvatelstva jedinou cestou přežití ve zdivočelé Evropě. A každý politik, který odsouhlasí, aby policie svévolně vnikala do bytů a svévolně, bez soudu, zabavovala legálně držené zbraně, je vlastizrádce a uzurpovatel na základních občanských právech. Takhle se demokratická země ke svým občanům nechová. Nikdy a nikde!

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
11 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře