…..připravte se na zajímavé období a dny plné překvapení. A to ve všech směrech. Uměle vyrobené tři nízkotlaké zóny nad Atlantikem nám přivedou na pevninu velice zvláštní počasí pro následující dny….

00:54

Můžeme poděkovat uměle „vytvořené rodince“  z rukou „METEOINŽENÝRŮ“ za oblasti nízkého tlaku, které dostaly název „Elena“, „Dorcas“ a „Helene“. Všechny tři dorazí na pevninu Evropy zároveň a uddeří s velkou silou. Můžeme se „těšit“ a očekávat pokles teplot až o 20-30°C s nárazy silného větru a lijáky. Zatím lijáky…..

Je to krásný pozdrav od umělců z řad meteoinženýrství. Chtějí se asi pochlubit, co vše se už naučili a jak krásně to umějí. No tak jim přece poblahopřejeme. Jsou to šikovní kluci, že ano.

Do 10 dnů pak můžeme očekávat v Evropě vpád zimy a také na horách sníh až do 50 cm. Teplo jsme už měli a byl to nejteplejší půlrok v dějinách všech dob.

Už teď vidím ten chaos v pneuservisech, kdy stojí velké fronty lidí s přáním přezout letní gumy za zimní. Nechápu, proč ten půlroční CIRKUS s měněním pneumatik si lidé ještě dnes nechávají vnucovat. Aha, zapomněl jsem, REKLAMA. Můj tip: Nejlepší je používat buď jenom zimní pneumatiky nebo pro obě roční období použitelné. Jezdím celoročně na zimních gumách už desetiletí.

Vysvlékněte si tedy plavky, nasaďte lyže a hurá do hor…..

Jaro, léto, podzim, zima, je už přece minulostí a není moderní. Chudáci stromy, které možná ani nebudou mít čas na stažení mízy do kořenů a následně mohou při mrazu popraskat kmeny.

Naši inženýři jsou přece chytřejší než příroda, a bude to chyba stromů, když zavčas během jednoho dne nestáhnou mízu. Že ano…..

No a kdybyste nechtěli tomu věřit, podívejte se, kde jsem data čerpal: https://www.wetter.at/wetter/oesterreich-wetter/Schnee-und-Sturm-Jetzt-wird-es-kalt/349376288

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.