…..posuďte sami článek, který je brán z odposlechů.  Informace čerpáme ze zdrojů ammánské pobočky Al Jazeera i od spolupracovníků v Káhiře a Ammánu. Jestli to skutečně takto je, nemáme moc času na jakékoliv přípravy. Ale prosím bylo by dobré o tom vědět, a popřípadě přeposlat dalším lidem nechť si utvoří vlastní názor. Zařadil jsem pod téma konspirace, i když to žádné konspirace pravděpodobně nejsou….

Podívejte se prosím na posledního Pjakina, mnoho také „naznačuje“ i když nevysvětluje. Připravujeme pro Vás film s GP. Tam se všechno dozvíte…..

12:27

[wp_ad_camp_1]
P O Z O R !! !! !
V Evropě začala válka….

24 leden v 22:00

*Dnešní zpráva převzata z deníku Al Ahram mluví za všechno.*
Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů tak zvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník tzv. Islámského státu(kalifátu). Sám označuje tzv. Islámskýstát (ISIS) jako podvod řízený zahraniční tajnous lužbou.

Ve vedeníI SIS jsou lidé trénováni v zahraničí a někteří dokonce i takoví, co byli už zatčeni americkými vojsky v Iráku a později propuštěni. Jejich identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná.

Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. Všechny akce s dětmi a ženami jsou zastírací manévr, který má uklidnit veřejné mínění v Evropě a zvednout vlnu solidarity.

Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU.Bojovníci ISIS mezi sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených Arabských Emirátů Etisalat, které mají zaplacené přímo z ISIS. Tím je také vyřešena záhada, jak mohli takzvaní chudí uprchlíci komunikovat mezi sebou  zmoderních smartphonů celé týdny v roamingovém režimu, přičemž neměli peníze údajně na nic.

Příkazy a velení jde přes velitele skupin, které tvoří převážně obyvatelé Sýrie a Iráku a jedna skupina je vedena třemi muži za předpokladu, že jsou najednom místě. Proto se tak zvaní uprchlíci domáhali sami rozhodovat kde budou umístěni. Jejich taktika má začít takzvanou guerillovou válkou, což je v podstatě partyzánský způsob boje a to bráněním veřejného pořádku,infiltrací domácího obyvatelstva a kontaktem s již žijícími skupinami v EU.

Toto jedůkaz,  že celý systém v EU reprezentován zrádci jako Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a ostatní totálně zradili Evropu a nechali jine připravenou na totální válku vedenou z vnitřku. Akhul podrobně popsal organizační strukturu bojovníků tzv.Islámskéhostátu (kalifátu) (ISIS) v Evropě. Takzvaní uprchlíci zválečných oblastí jsou ve skutečnosti bojovníciI SIS,maskovaní rodinami a dětmi, kteří navazují kontakty s již existujícími strukturami, které v Evropě již působí.

„Válka v Evropě se začala“prohlásil operační důstojník policejního velitelství v jižním Hesensku po rozsáhlé akci odhalující rozsáhlou síť muslimských vojenských struktur v Německu. „Toto je výsledek ranní mimořádné porady ředitelství tří sousedních spolkových zemí“, dodal. Jeho britští kolegové podnikli po Akhulovom svědectví operativní zásah, odhalující síť muslimských partyzánů v oblasti Midlands.

Připravovali teroristické útoky a sabotážní akce po celé zemi, což má být začátek přenesení bojůz Blízkého východu do Evropy.  Jak Akhul uvádí ve svém příspěvku v Al Ahram z dnešního rána, tzv. uprchlíci komunikují většinou přes dubajského operátora firmyEtisalat, která do dnešního oběda zablokovala několik desítek tisíc účtů, které komunikovaly neustále jen a výhradně přes roamingové partnery v Evropě. Kontrola a odposlouchávání telefonátů začalo policejními orgány v německé spolkové zemi Hesensko, kde je nejvíce teroristických buněk, i ve Velké Británii.

Podle svědectví Akhula je v Evropě odhadem více než 450 tisíc bojovníků ISIS, z nichž je přibližně 80% aktivních. Ostatní se skrývají nebo jsou mimo kontrolu velitelů ISIS.“ Maďarská armáda je vestavu pohotovosti a připravena na násilný zásahv případě narušení hranic“, prohlásil premiér Orbán. Mehmet Akhulje momentálně (situace o18:30) napolicejnímředitelství v Ammánu a podle mluvčího policejního ředitelství sestále neví, kdy a zajakých okolností bude propuštěn. Informace čerpáme ze zdrojů ammánské pobočky Al Jazeera i od spolupracovníků v Káhiře a Ammánu.
24 leden v 22:00

POSÍLEJTE DÁL, AŤ TO VÍ CO NEJVÍC LIDÍ!!! 

DO EVROPY NEJDOU ŽÁDNÍ ZOUFALÍ IMIGRANTI, PRCHAJÍCÍ PŘED VÁLKOU, ALE OTROKÁŘI A VRAZI NÁS ,NAŠICH DĚTÍ ANAŠICH VNOUČAT!!!

Prosím pište, máte-li k TÉMATU co říci.

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.