…..tak daleko to dotáhla EU pod taktovkou fašistické vlády dcery A. HITLERA, MADAMME ANGELA HITLER MERKEL, že opět musí nastoupit na pořádek v Itálii stará italská mafie. Ta se s nikým „nepáře“….

13:54

Uvidíte sami…..

 

V ITÁLII PŘEVZALA ROLI BEZPEČNOSTNÍCH SIL MAFIA

V Římě, Neapoli a sicilské Katánii ulicemi táhnou davy Afričanů. Celé ulice jsou pod kontrolou afrických kriminálních gangů. Policie a armáda už nejsou pány situace a o pořádek se stará mafie.  (převzato z časopisu Šifra 28.8.2017)

Neuvěřitelné záběry: Imigranti v Itálii vedou krvavou válku s armádou a policií, ty situaci nezvládají. Africké gangy kontrolují celé ulice. O pořádek se stará mafie. Popravuje Afričany kulkou do hlavy. Italové se cítí „opuštěni a zrazeni“

K poslednímu výbuchu násilí došlo minulý čtvrtek poté, co úřad vykázal 1000 Afričanů z obsazeného domu, kteří se na ulici následně pokusili postavit nelegální tábor. Po krvavém střetu s policií na náměstí v centru Říma několik set migrantů vtrhlo mezi turisty a domácí obyvatele. Když došlo k vystěhování obsazeného domu, migranti reagovali „masivním násilím“, uvedla agentura Ansa (Italská tisková kancelář). Nelegální přistěhovalci z oken na policisty házeli plynové láhve a kameny, následně postavili hořící barikády; na ulici zůstala neskutečná spoušť. Pořádkové síly použily vodní děla a snažily se získat kontrolu nad situací v blízkosti hlavní stanice. Vyklizení domu bylo nutné, protože migranti alternativní ubytování od města neakceptovali, uvedly italské noviny Il Giornale.Také v druhém největším sicilském městě Catania došlo ke krvavému konfliktu mezi domorodým obyvatelstvem a ilegálními imigranty z Afriky. Skupina italských obchodníků se nepohodla s několika Afričany a došlo ke vzájemné bitce židlemi, železnými tyčemi, stoly a dalšími předměty.

Na vrcholu zuřivé bitvy italský obchodník nastartoval svůj nákladní vůz značky Iveco Daily a několikrát s ním přejel zboží, které nabízeli migranti. Jeden místní obyvatel celou scénu natočil s dovětkem, že není jisté, kdo bitku začal.

Když stát nezvládá bezpečnost své země, nastupuje mafie v roli zachránců

V Neapoli nedávno také došlo ke krvavým masovým nepokojům, kdy v ulicích bojují Afričané, policie a armáda. Nelegální migranti z Afriky totiž nechtějí platit poplatky při převodu peněz do zemí svého původu přes poskytovatele platebních služeb MoneyGram. Italský televizní kanál RaiNews24 uvádí, že policie a armáda mají problémy celou situaci udržet pod kontrolou. Africké gangy nyní kontrolují celé ulice. O pořádek se nyní stará mafie. Podle RaiNews24 mafie Camorra, která sídlí v Neapoli, zlikvidovala již 120 Afričanů. Státní orgány každý den na ulici nacházejí popravené africké migranty kulkou do hlavy.

 

 

Videozáznamy pocházejí ze čtvrti Vasto v centru Neapole, nedaleko náměstí Piazza Garibaldi. Vojáci přemohli jednoho migranta a tlačili ho k zemi. Krátce poté se kolem vojáků objevili další Afričané a snažili se ho osvobodit. Místní obyvatelé si ulevují na sociálních sítích a popisují neudržitelné podmínky ve svém městě. Pod názvem „opuštěni a zrazeni“ video na Facebooku sdílel Lello Cretella. „Takové scény se v našem okolí odehrávají každý den. Všichni před tím jen uhýbají. Cítíme se sami a opuštění, bojíme se o své rodiny.“

Zatímco situace v Itálii eskaluje, Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) OSN očekává další až 1 milion Afričanů

Toto video se mezitím dostalo i mezi politiky. Jedním z nich je Matteo Salvini z Ligy Severu, který říká: „Muži z naší armády jsou obklopeni desítkami přistěhovalců, kteří se snaží zabránit zatýkání. Jsme v městské válečné zóně,“ vysvětluje. ,,Situace je každý den napjatá,“ komentuje problémy starosta města Neapol Alessandro Gallo. „Stalo se něco velmi vážného, vojáci jsou obklíčeni. Je nezbytné zasáhnout.“

V Neapoli armáda hlídkuje v rámci operace „bezpečné ulice“ a má podporovat místní bezpečnostní síly proti migrantům-kriminálníkům. Zatímco situace v Římě, Neapoli a dalších městech neustále eskaluje, Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) OSN očekává dalších 700 000 až 1 milion Afričanů, kteří v Libyi čekají na cestu do Itálie.

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.