Toto není Evropa, kterou budovali Konrad Adenauer, Charles de Gaulle nebo Margaret Thatcherová. Toto je Evropa šílenců nebo alkoholiků jako je Merkelová, Makron a Juncker.

 

 

EU nám nepůjde příkladem v demokratičnosti svých institucí. Opakovaná referenda k Lisabonské smlouvě, opakování voleb prezidenta v Rakousku, policejní násilí při referendu v Katalánsku, které podpořili špičky EU a dokonce i český ministr zahraničí Zaorálek (ČSSD), jsou dostatečným varováním kam se ubírá demokracie v Evropě.

EU nám nepůjde příkladem v budování svobodné společnosti. Jsou přijímány zákony, které umožňují sledovat lidi na každém kroku, po 1,5 roce mimořádného stavu ve Francii byly přijaty zákony, které z toho udělaly stav trvalý, úřady požadují kopii každé účtenky (EET), je omezováno právo na používání hotovosti.

EU nám nepůjde příkladem ve svobodě slova. Názory lidí na sociálních sítích jsou blokovány a mazány. Policie v západních zemích nesmí informovat o množství násilí a o útočnících. Novináři nesmí kritizovat migranty a psát pravdu o tom co se děje. Nejlépe do ukázaly události ze Silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem před 2 lety.

EU nám nepůjde příkladem v oblasti hospodářské. Přibývající regulace a nařízení dusí svobodné podnikání.
EU nám nepůjde příkladem v hospodářském růstu. Jsme naopak svědky dlouhodobé stagnace.Euro nám nebude příkladem úspěšného projektu společné měny. Zadluženía problémy zejména jihu Evropy ukazují strukturální chyby tohoto evropského projektu.
EU nám nepůjde příkladem v zajištění bezpečnosti vlastních obyvatel. Rezignace na ochranu vnějších hranic, podpora migrace elitami EU a nejsilnějších evropských států, natáhla do evropských měst terorismus, násilí na ženách, vznik no go zón, zón kde nefunguje právní systém, ale právo šaríja.
EU nám nepůjde příkladem ani v hodnotách, které prosazuje nebo v tom jak rezignuje na vlastní hodnoty.Je to uznávání mnohoženství, dětských sňatků, ženská obřízka apod. V 21. století jsou v Evropě opět ženy, které nejsou rovnoprávné s muži, protože EU uznává islamismus, přestože je v rozporu s ústavami evropských zemí.
SPOLEČNOST, KTEROU BUDOVALI KOMUNISTI 40 LET NEVYDRŽELA ZKOUŠKU ČASEM. ANI SPOLEČNOST, KTEROU BUDUJÍ V EVROPĚ TITO ŠÍLENCI NEMÁ ŠANCI VE ZKOUŠCE ČASEM OBSTÁT.
Toto není Evropa, do které jsme vstupovali, ani svoboda, kterou jsme v roce 1989 po dlouhých desetiletích získali. Chceme nadále investovat peníze, měnit své zákony a přijímat cizí nařízení. Jsme ochotni na to vsadit budoucnost a možná i život svých dětí, že budou muset žít podle pravidel EU a třeba brát terorismus jako běžnou součást života? Prodáme je za dotace pro naše oligarchy nebo pro solární barony a asfalt na cyklostezky pro plebs?Je na čase se zeptat lidí.

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...