Sullík znova v TV: Nemecko je riadené slabochmi a zbabelcami

V utorok bol Sulík zas v nemeckej TV, tento raz v relácii Menschen bei Maischberger. A znova celkom naostro – slová lietali v ostrom tóne a Sulík sa vyjadril, že Nemecko je riadené slabochmi, zbabelcami. Rovnako jasné boli odpovede a pohľady jeho oponentov – nemeckých politikov.

12:54

Skráteny zostrih práve so Sulíkovými reakciami (žiaľ, bez titulkov)

Aj keď neovládate nemčinu, mračiaci sa ksicht toho zmrda Ralfa Stegnera stojí za to (určite budete vedieť, koho myslím). Rovnako je pozorhodne symbolický vstup nemeckého pravdosráča z Grécka (11:00 minúta), ktorý tam súkromne pomáha prichádzajúcej invázii – to je stelesnená degenerácia európskeho mužstva. Nechcel sa ten chudák ku koncu svojho vstupu dokonca rozplakať?

Celá relácia ARD je tu.

 

Treba povedať, že Sulík svojimi výstupeniami v nemeckých TV zviditeľňuje Slovensko výrazne. Dobrý je postoj, ktorý vo veci konfliktu civilizácii zastáva. Trocha slabší je spôsob jeho argumentácie – síce energický a odhodlaný, ale predsa len oslabený jeho politickou podstatou. A ani jeho jazyková obratnosť nie je na očakávanej úrovni. Ale nevadí, že šteká do prázdna – hlavne, že šteká a nemecké sračky štekajú naspäť. Dúfam, že ho Nemci budú ďalej pozývať a že postupne Európa pochopí, že si od Slovákov môže dať poradiť (len malý smajl).

Zas pripomínam, že ako je invázna vlna do Európy podnecovaná cielene Amerikou, tak je vedome dirigované najvyššie nemecké vedenie. Na samom vrchu teda nemožno hovoriť o rozhodnutiach zo slabosti či hlúposti – tam sú rozhodnutia zámerne a vedome zločinné. Ale pod touto úrovňou  je naozaj slabošská a zbabelá vrstva aktívnych vykonávateľov, ktorí si neuvedomujú tragickú fatálnosť svojich činov. Nie náhodou podobní našim bývalým komunistom a snaživým funkcionárom SZM (najlepší príklad je bývalý súdruh Fígel, dnes prisratý šušlavý vodca kresťanov). A práve medzi takých patrili aj prítomní v tejto televíznej debate.

To bude treba naberať vidlami a vyhadzovať rovno na hnojisko.

Celý článek je převzat z následujících stránek.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.