Dostala jsem doporučení od své kamarádky, že objevila velice zajímavou pomůcku. Bylinné vaginální tampony, které se nosí v těle po dobu tří dnů, poté se dělá výplach, a dává se dle potřeby nový tampon. Je to směs bylin podle staré čínské receptury, neobsahuje žádnou chemii.
Tamponky léčí údajně skoro všechno, samozřejmě i obvyklé ženské problémy, jako jsou chronické výtoky, nebo mykózy. Když jsem to uslyšela, velice mě to zaujalo a hned jsem to chtěla vyzkoušet. Protože mi to připadalo naprosto neuvěřitelné a také jsem si říkala, že když to zkusím, tak to pak budu moct doporučit dalším lidem… a taková věc se v lékárničce nikdy neztratí. Takže jsem si o nich něco zjistila, načetla a nadšeně objednala na internetu.
[wp_ad_camp_1]
Nebudu zabíhat do úplných podrobností se svou osobní zkušeností, ale opravdu to funguje. Dokonce velice efektivně a rychle!
Pokud jste žena a máte gynekologické problémy, výtoky, záněty, nebo máte ve svém blízkém okolí někoho kdo tím trpí a nic mu nepomáhá, zkuste tyto tamponky. Je to malinká kulička z fášku, nic složitého na aplikaci, nic nepohodlného. Můžete se takto léčit v klidu, v soukromí, z pohodlí svého domova. Tamponky vytahují z těla nemoci ve fyzické formě, proto se po vyjmutí dělá výplach, kdy je potřeba pečlivě vnitřní prostředí očistit před aplikací nového. Pokud vás tamponky zaujaly, níže najdete podrobnější povídání a video, kde je popisuje a velmi doporučuje gynekolog doc. MUDr. Vít Unzeitig, CSc
Léčba vaginální mykózy – doc. MUDr. Vít Unzeitig, CSc. – NaturGYN Scarlett
https://www.youtube.com/watch?v=Z3Q5XBJ8sqs
Dotazy žen na léčbu vaginální mykózy – doc. MUDr. Vít Unzeitig, CSc. – NaturGYN Scarlett
https://www.youtube.com/watch?v=-1Z00obmhiE
Popis produktu
Jedná se o fytoprostředek, určený pro vaginální zavedení. Cílem je zlepšení reprodukčního zdraví žen. Mají sférický tvar (kulička), jsou vyrobeny z lisovaných, speciálně upravených léčivých rostlin. Tampóny, které neobsahují chemické přísady, jsou sterilní.
Zdravotní vaginální tampóny mají řadu účinků:
  • normalizují funkci orgánů malé pánve
  • působí protizánětlivě
  • je to antibakteriální, antivirový, protiplísňový prostředek
  • normalizuje mikroflóru reprodukčních ženských orgánů
  • urychlují hojení
  • harmonizují hormonální pozadí
  • zvyšuje se pružnost tkání, zvyšuje se libido
  • mají obecně ozdravný vliv na organismus jako celek

 

Podrobnosti o tamponech, recenze, zkušenosti, kde a jak koupit zde:

Zobrazit CELÝ ČLÁNEK NA ALUŠKA.ORG – Vaginální tampony: perfektní řešení ženských gynekologických problémů

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.