Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA
  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

 • Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu
  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

 • Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku
  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

Související zprávy

Varování pro všechny slováky.

…..každou hodinu se situace v EU mění z jedné horší akce ke druhé. Není možné zachytit veškerá data a napsat Vám co se děje, proto vybíráme ty nejdůležitější. „Slováci, máte se na co těšit“. Nechci být ironický, ale život v dnešní době je už jenom samá ironie…..

15:54Ve Vídni jsou pravděpodobně „utečenci“ na žádost a popud starosty Vídně Häupla dopravováni do vykřičených domů NA SLOVENSKO!!!!!

Celá akce je placena z peněz daňových poplatníků. Je uspořádána z důvodu snížení znásilňování žen.  Všichni kteří se zúčastní této vládní akce jsou pod nejpřísnější mlčenlivostí. Absolutně přísná mlčenlivost platí také u obětí těchto „chudých uprchlíků“ které jsou dopraveni do nemocnice a žádají o ošetření. Jsou donucováni podepsat papír kde se upisují naprosté mlčenlivosti, jinak nebudou ošetřeni. Dokonce v některých německých nemocnicích jsou zřizovány tajné oddělení s těmito znásilněnými obětmi – všechno pod přísnou mlčenlivostí. To všechno se nyní dostává na povrch.

Na základě zpráv uniklých z tajných kanálů zasedá dnes „rada EU“ v čele s MADAMME MERKELOVOU. Celá komedie mně připomíná kdysi oblíbeného Šimka a Grosmana o schůzi zvířat v lese, kdy se předsedající tchoř vyjádřil následující větou:

Pánové, nějak to tady smrdí, že ano? A proto dřív odsud neodejdeme, dokud ten smrad nevyženeme.

Možná nám v době 68 roku chtěli Šimek a Grosmann dát najevo, jak máme vyřešit v roce 2016 dnešní komplikovanou situaci.

Uniklé tajné zprávy z určitých kanálů jsou o tom, že se „MÍRUMILOVNÍ UPRCHLÍCI, NAŠI BRATŘI A SESTRY“ organizují, kdy chtějí, jako u nich v džungli, dělat hony na ženy.

Z tohoto důvodu rozhodnutí a vožení prostitutek ze všech možných koutů do Německa a “ mírumilovných uprchlíků“ na Slovensko. Zde nastal zvrat, protože je lepší vyvézt “ rozdováděné divochy“ do zaběhlých bordelů než z bordelů do zahraničí. Je to další časovaná biologická bomba pro stát, který nechce přijat uprchlíky.

Proto prosím varujte na Slovensku všechny známé a příbuzné, kteří by někdy měli chuť do tohoto organizovaného vykřičeného domu zajít, aby tak rozhodně nečinili, mohou to být jejich poslední blažené chvilky před nevyléčitelnými chorobami.

In Wien werden die Flüchtlinge offenbar im Auftrag des Bürgermeisters Häupl per Bus in Bordelle in der Slowakei gefahren. Von unserem Steuergeld finanziert. Nur, damit es bei uns weniger Vergewaltigungen gibt. Alle, die damit zu tun hatten, waren bisher unter strengstem Schweigegebot. Dieses erstreckt sich sogar auf die Opfer von Asylanten, die in Kliniken eingeliefert wurden. Sie wurden gezwungen, Verschwiegenheitsverpflichtungen zu unterschreiben, um überhaupt behandelt zu werden. In manchen deutschen Kliniken werden sogar eigene Abteilungen für Vergewaltigungsopfer eingerichtet – alles unter strengster Geheimhaltung. Das fliegt jetzt alles auf.

tm

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
12 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře