Zprávy o situaci, které přicházejí, jsou velmi varovné! Situace se rychle a zcela nevídaně stupňuje!! https://hartgeld.com/systemwechsel.html.

Vypadá to tak, že situace by mohla dál rychle vzkypět mezi půlnocí a ránem v noci z nadcházející soboty, 28.3.2020, na neděli, 29.3.2020, v době, kdy se v Evropě podle dosavadního plánu má přejít z přirozeného času na takzvaný „letní“ čas. A pak během následujícího týdne. Zlomovým dnem by se měl stát zrovna rozverný a bláznivý 1. duben (apríl, ale nebude to letos bohužel apríl, s těmi rouškami a škraboškami!). Od 1. dubna 2020 prý tedy bude už náš svět úplně jiný, dozvíme se to postupně, snad prý jen během několika dnů do velikonočního Velkého pátku.

 

 

 

 

Nemluvě o stále se vyhrocující situaci a šířící se panice a o panických opatřeních kolem epidemie “nového koronaviru“!

Nemyslete si proto prosím mylně, že je vše v pořádku, když se Kocour Mourek na webu Tadesco zabývá překládáním nejnovějších článků Franze Erdla. Protože totiž Franz Erdl taky přešel do nejvyšší tóniny a zvolil taková témata a slova, která bych od něj nečekal!

Nelelkujte proto prosím, jak se vám doporučuje, u televize, ani třeba na golfovém hřišti, nebo jinde!

Vynasnažte se místo toho prosím udělat aspoň nějaká poslední možná opatření pro svoji záchranu! Pořiďte si ještě aspoň na poslední chvíli zásoby. Doba, na kterou údajně budete potřebovat mít zásoby přímo u ruky ve svém obydlí, protože bude zakázáno vycházet, je nejméně několik dnů. Ale v posledních dnech se doba pro zásoby obecně stále výrazně prodlužuje, teď už prý nejméně 4 týdny, ale jiné zdroje zpráv tvrdí, že prý až víc než jeden rok. Kdo z vás na to má, dámy a pánové? Hrozí nám prý totiž nedostatek potravin, dokonce prý až hladomor.

 

 

 

Na druhé straně se ale utěšlivě tvrdí, že prý snad nebude dopuštěn hromadný výpadek elektřiny proto, aby zůstaly v chodu hromadné sdělovací prostředky. Ty ale přejdou do rukou nového režimu, naprosto změní svůj tón a budou asi 10 dnů nepřetržitě vysílat zprávy a několikrát opakované zprávy o zločinech nynějšího režimu a o doznáních představitelů nynějšího režimu k těmto jejich nestvůrným zločinům.

Ale někteří naopak soudí, že nám naopak právě budou uštědřeny ty příslovečné „tři dny temnoty,“ třídenní výpadek elektřiny, světla v noci a komunikačních prostředků proto, aby s námi pořádně zatřepali a aby se kvůli tomu konečně probudili aspoň někteří z těch, co dosud v pohodě chrápou. A aby pomalu začali chápat, že svět kolem nich se náhle, rychle a zásadně změnil. Podle nich by tedy ten třídenní výpadek elektřiny asi začal tuto neděli.

Pokud k tomu najdu sílu, uveřejním tady na Tadesco ještě taky návod na zhotovení dvou prostředků, které prý léčí nakažlivý plicní mor, respektive (ten druhý) prý chrání proti nákaze plicního moru: Olej dobrého Samaritána a Ocet čtyř zlodějů. Tyto recepty se jako osvědčené dochovaly ze středověkých morových epidemií.

Pro tadesco napsal Kocour Mourek, 26.3.2020, 12:54 hodin

 

 

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.