Zprávy o situaci, které přicházejí, jsou nyní velmi varovné. Situace je opět napjatá a zprávy o ní jsou divné.

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/03/restored-republic-via-gcr-as-of-march-8.html,

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/03/restored-republic-via-gcr-as-of-march-7.html,

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/03/special-restored-republic-via-gcr_6.html.

 

 

 

Jak se zdá už delší dobu, celá situace by mohla rychle a nečekaně vzkypět zítra, za březnového úplňku, 9.3.2020, a během následujícího týdne, hlavně 9., 10. a 11. března. Nápadná jsou varovná data 9. a 11., po nich hned přijde Pátek třináctého (13) a hned po něm přijdou březnové Idy (15). Tohle seskupení dat a jejich rytmus a znamení na obloze nevěstí nic dobrého.

Nemluvě o stále se vyhrocující situaci a šířící se panice kolem epidemie “nového koronaviru“ (plicního moru).

Zítřejší Vraní úplněk je jeden ze dvou obřích úplňků tohoto roku, další obří úplněk přijde v dubnu. https://www.astrohled.cz/clanky/vrani-uplnek-v-panne/.

Zítra bude 3700 zaměstnanců sídla Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem pracovat pouze z domova (home office). Je to prý prověrka nouzových opatření, jež by případně musela ECB v budoucnosti přijmout třeba kvůli epidemii koronaviru.

Cena unce zlata je v posledních dnech nebývale vysoká a chvílemi výrazně kolísá. Někteří dokonce zítra očekávají Černé pondělí a zhroucení mezinárodního obchodu. Divných a výstražných zvěstí je nyní ještě víc, nebudu vás ani sebe unavovat jejich dalším jednotlivým uváděním. Důležité je hlavně, abyste si moje varovná upozornění přečetli včas.

A zase jednou doporučuju, abyste se v nejbližších dnech, po zralé úvaze, raději vyhnuli všem zbytečným rizikům, abyste ještě důkladněji než jindy předem dobře uvážili vše, co budete, nebo nebudete dělat.

Kocour Mourek, 8.3.2020

 

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.