Vědci začínají uznávat víru šamanů, léčitelů a duchovních mistrů, podle které je mysl mocným léčebným nástrojem. Mnoho vědců, jako Bruce Lipton, Ph.D. prokázali, že naše myšlenky, ať už jsou vědomé nebo ne, mohou mít dopad na naše tělo a naši DNA. A že destruktivní myšlenky a přesvědčení napomáhají procesu ničení těla. Dobrou zprávou je, že konstruktivní rozhovor a bezpodmínečná láska k sobě samému mohou dělat zázraky.

Každá myšlenka se počítá

Největší chybou, kterou všichni děláme, je, že nevěnujeme pozornost myšlenkám v naší hlavě, protože buňky naslouchají naší řeči nonstop. V knize Useful Things To Be Saying To Your Cells, Ian Brown zdůrazňuje, že: „Buňky jsou hromadícími se zásobami emocí, myšlenek a předchozích zkušeností. A ničeho se nevzdají, pokud jim neřeknete, aby to pustily.“

Ale každá jedna myšlenka se počítá, což znamená, že vše láskyplné a povzbuzující, které sami sobě dáváte, všechna konstruktivní slova a myšlenky jsou absorbovány vašimi buňkami. Protože slova a frekvence mohou přeprogramovat i DNA.

Je důležité vědět, že nejsme jenom mozek živený bezduchým tělem, ale jsme vysoce inteligentní systém. Každá část z nás má své vlastní vědomí, a pochopení toho nám pomůže v našem samoléčení.

Pokračování článku: Vaše buňky naslouchají: Jak vás rozhovor se svým tělem může uzdravit

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.