Není tak dávno, co nám politici a média předkládali skandinávský sociální stát jako vzor. Nyní to dopadá tak, že sociální výhody mají skandinávské země jen pro příživníky z celého světa, ale na vlastní důchodce jim peníze nezbyly.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je zločin nutit lidi celý život si platit sociální pojištění, když se polovina z nich stejně důchodu nedožije a jejich peníze se budou vyplácet islamistům. V Dánsku za 40 let budou sedmdesátiletí Dánové míchat beton, pracovat u soustruhu nebo řídit autobusy (to bude nehod) zatímco mladí přistěhovalci se vedle budou válet a kouřit vodní dýmky. Nesmíme dopustit, aby se to stalo i u nás. Chceme Czexit, napsal na facebooku Norbert Naxera

Zatímco Češi, kteří letos oslavili 21. narozeniny, se penze dočkají v průměru až v 65 letech, v některých zemích si jejich vrstevníci počkají podstatně déle. Nejdéle by měli pracovat lidé v Dánsku. Ve skandinávském Dánsku lidé momentálně odcházejí do důchodu v 65 letech. V roce 2060 však budou čerství penzisté o devět let starší. Odejdou do důchodu v 74 létech, nebo se jim sociální systém zhroutí. Nizozemce bude podle OECD odchod do penze čekat také v pokročilém věku – v 71 letech, což je o pět a půl roku později než doposud.Zdroj: 1

 

Ten úžasný skandinávský svět nám představovala ČSSD se svým Špidlou „Zdroje jsou“ a byl mantrou sociálních inženýrů včetně prezidenta Zemana. Prý tam dávají obrovské odvody na sociální zabezpečení a nikdo neprotestuje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dnes se stále silněji ukazuje, že se tam skutečně neprotestuje, ale z jiného důvodu. Stejně jako u nás za komunistů při protestech proti nim je v těchto zemích brán protest o rozvracení republik v okamžiku, kdy je poukázáno na přistěhovalce, kteří dělají občanům peklo na zemi za peníze těch, kteří půjdou do důchodu až v 74 létech, aby migranty a jejich rozvětvené příbuzenstvo uživili.

Tragédie byla, že socialističtí politici říkali A, ale veřejnosti nepředkládali B. A najednou nyní díky internetu se můžeme dozvědět, jaké to tam ve skutečnosti je. Že lidé jako v totalitě neprotestují, protože se bojí skandinávských Gulagů a nejen tam. Chtějí uzavřít zpravodajství z Ruska, kde žasnou, jak se Putin a Ruská vláda o občany stará, i když v roce 2000 bylo Rusko prakticky rozvrácené a bankrot a USA ho podráží všude, kde může.

A další, velice zajímavá tabulka přešla bez povšimnutí expertů. Zatímco Babišova knížka „O čem sním“ byla zdehonestována zpředu, ze zadu, zprava i zleva, to nejhlavnější raději nikdo nekomentoval. Že se sice dožíváme vyššího věku, ale začátek starobních nemocí je prakticky tam, co dříve, jako za komunistů. Pouze věda nám dokáže nahradit léčení, vyšší dožití s rakovinou, nahradíme srdce, ledviny a končetiny, takže smrt se oddálí, ale nemoci nastupují ve stáří jako dřív.U mužů dokonce dřív.

 

Proč nám naše socialistické vlády doposud předhazovaly skandinávský vzor?

Tabulka, kterou nám premiér Babiš předložil je nelítostná. A bude hůř, pokud budeme stále podléhat zvráceným nápadům z Bruselu. Do důchodu v osmdesáti, nepřizpůsobiví a migranti na dávkách a dětských přídavcích. Jak dlouho bychom to vydrželi? Nebo nás naženou do pracovních táborů pod dohledem samopalů a rychlopalných pušek?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroj: 1, 2

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.