…..překrucování skutečností, čili pravdy, se dnes učí děti na všech stupních škol a hlavně na vysokých školách. Jejich heslo zní: Vzhůru do temnoty….

14:54

…..no a nakonec se dozvíme po měsísích vyšetřování z novin, tak jak to dělají v Německu, že recidivistou byl náš občan a silně pigmentovaný typ u soudu je jen svědek, který bude svědčit, že vše spáchal právě náš občan….

 

Vbrzku budeme zahrnuti statistikami, že skoro všichni násilníci jsou ČešiZpráva, kterou uveřejnil Litoměřický deník 18. června 2019 o tom, že Policie ČR vyšetřuje znásilnění dívky z Terezína a podezřelým je Afričan, se stala velmi komentovanou událostí těchto dnů. Vyjádřil se k ní i poslanec Jiří Kobza.

Poslanec Jiří Kobza
20. června 2019 – 08:35
„Předpokládám, že vbrzku budeme zahrnuti statistikami, že skoro všichni násilníci jsou Češi, že vlastně nešlo o znásilnění ale pouze o obtěžování a další snůškou lží a bagatelizací, jako v případě Bulovky,“ komentoval zprávu na svém facebookovém profilu poslanec SPD Jiří Kobza.

„Jde ale o to, že toto je přesně ten vývoj, před kterým již léta varujeme, proto tolik bojujeme proti kvótám a jiným nápadům evropské komise jak „přerozdělit“ nepřizpůsobitelné imigranty z Německa do stř.Evropy (nejlépe s německými doklady),  aby měli volný pohyb po zemích Schengenu. Naše varování bylo ze strany liberálních socialistů terčem posměšků a byli jsme obviňováni z xenofobie a častováni dalšími invektivami. Nyní ale nejenom že dochází na naše slova, ale snad už i těm nejprostodušším aktivistům dochází, že toto je teprve začátek. Že násilí, spojené s nelegální nebo legalizovanou migrací (bez rozdílu jaké dokumenty pachatelé mají), se převalilo přes německé hranice a můžeme právem očekávat že počty napadení našich žen a dívek budou narůstat bez ohledu na to, jak intenzivně o tom mainstreamová media budou mlčet,“ pokračuje Kobzův komentář.
„Otázkou zůstává, kdo bude příští obětí?“ uzavřel svůj názor poslanec SPD Jiří Kobza.
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.