…..překrucování skutečností, čili pravdy, se dnes učí děti na všech stupních škol a hlavně na vysokých školách. Jejich heslo zní: Vzhůru do temnoty….

14:54

…..no a nakonec se dozvíme po měsísích vyšetřování z novin, tak jak to dělají v Německu, že recidivistou byl náš občan a silně pigmentovaný typ u soudu je jen svědek, který bude svědčit, že vše spáchal právě náš občan….

 

Vbrzku budeme zahrnuti statistikami, že skoro všichni násilníci jsou ČešiZpráva, kterou uveřejnil Litoměřický deník 18. června 2019 o tom, že Policie ČR vyšetřuje znásilnění dívky z Terezína a podezřelým je Afričan, se stala velmi komentovanou událostí těchto dnů. Vyjádřil se k ní i poslanec Jiří Kobza.

Poslanec Jiří Kobza
20. června 2019 – 08:35
„Předpokládám, že vbrzku budeme zahrnuti statistikami, že skoro všichni násilníci jsou Češi, že vlastně nešlo o znásilnění ale pouze o obtěžování a další snůškou lží a bagatelizací, jako v případě Bulovky,“ komentoval zprávu na svém facebookovém profilu poslanec SPD Jiří Kobza.

„Jde ale o to, že toto je přesně ten vývoj, před kterým již léta varujeme, proto tolik bojujeme proti kvótám a jiným nápadům evropské komise jak „přerozdělit“ nepřizpůsobitelné imigranty z Německa do stř.Evropy (nejlépe s německými doklady),  aby měli volný pohyb po zemích Schengenu. Naše varování bylo ze strany liberálních socialistů terčem posměšků a byli jsme obviňováni z xenofobie a častováni dalšími invektivami. Nyní ale nejenom že dochází na naše slova, ale snad už i těm nejprostodušším aktivistům dochází, že toto je teprve začátek. Že násilí, spojené s nelegální nebo legalizovanou migrací (bez rozdílu jaké dokumenty pachatelé mají), se převalilo přes německé hranice a můžeme právem očekávat že počty napadení našich žen a dívek budou narůstat bez ohledu na to, jak intenzivně o tom mainstreamová media budou mlčet,“ pokračuje Kobzův komentář.
„Otázkou zůstává, kdo bude příští obětí?“ uzavřel svůj názor poslanec SPD Jiří Kobza.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.