….skupina XINDEL by měla tuhle písničku přespívat na horní verzi. Originál zní: „Včera mi bylo málo, dneska je mi moc…..

Aktualizace dole dnes v 14:54

Situace, i když se v novinách toho moc nepíše je hodně a hodně konfrontační. Policie a vojáci nic nedělají, mají buď strach a nebo spíše je jim to zakázáno.
Znovu opakuji je to připraveno mnoho let dopředu. Vykládal jsem to na přednáškách. Považovali mně za blázna, bylo to v roce 2003. Dnes je to krutá pravda. Vykládat lidem pravdu je velice nevděčná záležitost. Všichni chtěli důkazy. Zde je dnes mají. Mnoho lidí mi nyní psalo, že to je nepochopitelné, jak jsem to mohl vědět dopředu. Málokdo se ale omluvil za nesmyslné urážky typu blázen a mnoho daleko horších urážek. Šlo to naštěstí kolem mně. Nehovořili o mně ale všichni sami o sobě…..

Jestli jste ještě nepochopili, mají za úkol vyvolat v celé Evropě občanské války, které přejdou plynule do III světové. Ještě to nevidíte, nebo co se děje vlastně s lidským myšlením????? Nebo to nechcete vidět???? Ptám se: jsou dnes lidé naprosto slepí a zblblí televizí mobily a novinami????? Prosím začněte rychle myslet kam to povede, dokud není pozdě, a to si už nejsem jistej….

Podívejte se jak se situace zhoršuje v Calais

Calais migrants: ‚Get to England or die trying‘ | Guardian Docs

Podívejte se jak tábory s utečenci vystřelují jako houby po dešti po celé Evropě.
Jen se dobře podívejte na video a článek:

VIDEO: Najednou létaly kameny, líčí reportér iDNES.cz příjezd do Calais

Uprchlíkům rozdáme víza do Schengenu, varuje italská vláda Evropu

Češi se nejvíc bojí přílivu uprchlíků, islamistů a Ruska, ukázal průzkum

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.