3. DÍL!
Pokud jste však v obvyklém středu, + – nějaké hodnoty a setkáte se naopak s jasně destruktivní energií, jsou pro vás pocity nepohody a fyzické potíže celkem jasný signál, že právě přicházíte o energii, nebo že vás utlačuje destrukce, či na vás útočí temné bytosti, jaké pojmenování je vám bližší.
Abyste opravdu jasně, konkrétně a jistě byli schopni rozeznat co je váš případ, musíte znát svoji rezonanci, to znamená znát hodnotu svých přirozených energií. Jsou-li silně konstruktivní, a udělá se vám špatně, víte okamžitě, že jde o destruktivní vliv a víte, že se od něj okamžitě máte oddělit, ideálně varovat další lidi.
Pokud jste však v průměru a neoplýváte přílišnou citlivostí na energie, jste snadno zneužitelní pro všechny možné rádoby ,,léčitele“, kteří vám mohou nakecat jakoukoliv hloupost, aby z vás měli profit. Když si nejste jistí, jestli je vaše energie opravdu konstruktivní, velmi snadno uvěříte tomu, že když se vám při pohledu na nějaký symbol udělá špatně, že je to vaše vlastní destrukce, která z vás jde ven. Mohu vás ubezpečit, že ve většině případů to není pravda a že je na vás naopak aplikována černá magie, nebo že se na vás dělají pokusy.
A tím se konečně dostáváme k ukázce symbolů, které jsem chtěla rozebrat. Pokud vás téma zaujalo a chcete na sobě pracovat energeticky, je to už nad možnosti této série a spíš bych vám doporučila knihu Anděl strážný, kde je všechno popsané a vysvětlené krok za krokem.
Ta pozice, kdy nevím na čem jsem, musí být složitá, protože když si člověk není jistý sám sebou, tak čím vlastně a čemu má věřit? Jak si má být jistý tím, že mu někdo tvrdí pravdu? Nechávat si věci ověřovat u senzibilů je třeba jedna z variant, ale zase je to svěřování sebe a své víry do rukou druhého člověka a zase je tady riziko, že i ten údajný senzibil může být černý mág a co potom? Poradí mi přesný opak toho, co bych potřeboval.
Z dlouhodobého měřítka je lepší, snažit se na sobě pracovat tak, abych si jistý byl, případně sbírat zkušenosti a na všechno v první řadě aplikovat selský rozum, nevěřit slepě jenom proto, že jsem to už po dvacáté četl. A pokud tu citlivost a rozlišovací schopnost fakt nemám a nenajdu ji v sobě ani za zlaté prase, tak bych doporučila upustit od energetických terapií. Je možné využít služeb nějakého opravdu dobře prověřeného člověka (aby vám třeba něco zjistil), nebo to prostě nedělat vůbec, protože když si člověk nedá pozor, narazí si snadno nos o podvodníky. Když nemáte jasnou rozlišovací schopnost, jste pořád odkázaní na to věřit tomu co vám někdo druhý řekne a to je dost nevýhodná pozice. Této nevýhodné pozice využívá většina ezo metod.
Začneme symbolem Boží světlo, na které mě upozornil čtenář s dotazem, o co vlastně jde. Daný symbol vypadá takto:

Že jde o skutečně funkční anténu která něco dělá svědčí i fakt, že tento symbol byl mezi veřejnost rozšířen i s jasným návodem, jak konkrétně anténu nakreslit tak, aby doopravdy fungovala. U některých symbolů je to jedno (třeba křížek můžete kreslit jak chcete a výsledek bude stejný), ale u specializovanějších symbolů jako je tento, už je potřeba dodržet jasně daný postup.
Posloupnost jednotlivých kroků jasně zobrazuje návod vpravo. Omlouvám se předem, že vám sem ten symbol cpu takhle napřímo. Už se mi z něj dělá špatně, tak doporučuji článek scrollovat myší tak, abyste obrázek při dalším čtení zbytečně neviděli, aby na vás nevysílal víc než je nutné. Jen se podívejte, dál na to zbytečně nezírejte.
K tomuto symbolu se váže příběh, se kterým bych vás ráda seznámila a něco si k němu rovnou řekneme. Vložím vám sem prvně úryvek z knihy Tajemství zbloudilých duší, který s tímto úzce souvisí. Obálka knihy je na obrázku níže. Vidíte na ní temnou bytost. Už takový obrázek dává čtenáři jasné znamení, na čem kniha rezonuje.

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – Co ve skutečnosti dělají léčivé symboly / 3. díl / Symbol Boží světlo: Co radí literatura?

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.