…..další země, ve které jsou policisti bezradní je Švédsko. Odehrávají se podobné scény „multikulturního obohacování“ jako ve Francii. Vše jim přerostlo přes hlavu a  možnosti poklidného soužití jsou navždy pohřbeny. Kdo ještě věří, jako sluníčkář, na poklidné multikulti, je BLÁZEN.Obrázek si raději udělejte o všem sami….

14:54

[wp_ad_camp_1]

V hlavním městě Švédska ve Stockholmu došlo k chaotickým scénám, kdy byli policisté donuceni v jedné nebezpečné oblasti,  použít střelné zbraně. Policie se pokoušela zatknout jednoho silně pigmentovaného člověka, na kterého byl vydán zatykač. Poté byli napadeni asi 30 silně pigmentovanými muži kameny a tak použili zbraně.

Policisté byli v nebezpečné situaci a ohrožení vysvětluje policejní mluvčí Sylvia Stockholmské policie. Byli přimáčknuti a obklíčeni u auta. Proto použili zbrně, stříleli v jejich směru, ale nikoho „údajně“ nezasáhli.

Jeden reportér byl ve velkém ohrožení, mlátili ho a poranili mu hlavu. Noc strávil v nemocnici, vypověděl.

Švédský ústavní činitel Carl Bildt se bavil na twiteru na účet Trumpa, kdy se vysmíval a popíral nějaké teroristické útoky a ptal se jakou trávu hulil?

Po těchto útocích nebyl nikdo zatčen. Před dvěma týdny byli v té stejné oblasti napadeni policisté a tři z nich skončili v nemocnici.

Je dokonce oficiálně přiznáno, že se ve švédsku nachází 50 okrsků a území, které už nejsou vůbec pod kontrolou vlády ani policie.

 Katastrofa v přímém přenosu

Sweden's capital was plunged into chaos as police were forced to fire at rioters after a violence erupted in an area described as high risk.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.