;

…..další země, ve které jsou policisti bezradní je Švédsko. Odehrávají se podobné scény „multikulturního obohacování“ jako ve Francii. Vše jim přerostlo přes hlavu a  možnosti poklidného soužití jsou navždy pohřbeny. Kdo ještě věří, jako sluníčkář, na poklidné multikulti, je BLÁZEN.Obrázek si raději udělejte o všem sami….

14:54

V hlavním městě Švédska ve Stockholmu došlo k chaotickým scénám, kdy byli policisté donuceni v jedné nebezpečné oblasti,  použít střelné zbraně. Policie se pokoušela zatknout jednoho silně pigmentovaného člověka, na kterého byl vydán zatykač. Poté byli napadeni asi 30 silně pigmentovanými muži kameny a tak použili zbraně.

Policisté byli v nebezpečné situaci a ohrožení vysvětluje policejní mluvčí Sylvia Stockholmské policie. Byli přimáčknuti a obklíčeni u auta. Proto použili zbrně, stříleli v jejich směru, ale nikoho „údajně“ nezasáhli.

Jeden reportér byl ve velkém ohrožení, mlátili ho a poranili mu hlavu. Noc strávil v nemocnici, vypověděl.

Švédský ústavní činitel Carl Bildt se bavil na twiteru na účet Trumpa, kdy se vysmíval a popíral nějaké teroristické útoky a ptal se jakou trávu hulil?

Po těchto útocích nebyl nikdo zatčen. Před dvěma týdny byli v té stejné oblasti napadeni policisté a tři z nich skončili v nemocnici.

Je dokonce oficiálně přiznáno, že se ve švédsku nachází 50 okrsků a území, které už nejsou vůbec pod kontrolou vlády ani policie.

 Katastrofa v přímém přenosu

Sweden's capital was plunged into chaos as police were forced to fire at rioters after a violence erupted in an area described as high risk.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.