Jedná se o přepis videa, ve kterém promlouvá jedna žena ve Švédsku o tom, jak hrozné informace se dozvěděla v nemocnici.

VIDEO ZDE

Ahoj všichni, Sharon Mclaughlin ze Švédska.

Asi před hodinou jsem dostala nějaké informace, o které se s vámi chci podělit, jsou to velmi důležité informace. Potřebujeme tady ve Švédsku pomoct, takže: právě jsem se potkala se zdravotní sestrou, kterou osobně znám, pracuje v nemocnici Danderyd, což je jedna ze stockholmských nemocnic, řekla mi, že lidé přicházející do nemocnice mají příznaky radiace 5G záření.

[wp_ad_camp_2]

 

Příznaky jsou dušnost, závratě, omdlévání, těžko se jim dýchá a podobné věci. A to, co řekla že dělají (je zdravotní sestra přímo v nemocnici), řekla mi co dělají: dostávají pokyny, aby lidem nedávali kyslík, ale dávali jim paracetamol, aby se pokusili snížit horečku, aniž by jim změřili teplotu, pak jim dávají léky proti bolesti jako tablety a tak, no a pak je nechávají čekat. Pokud léky proti bolesti nebo paracetamol nezabírají, napíchnou lidi na plicní ventilátory. V nemocnicích ve Švédsku lidem nedávají kyslík. Víme o tom, doktor Jon Tallinger na facebooku nebo na instagramu tento příběh už pověděl, zjistíte to taky.

To je přesně to, co udělali: nedali lidem kyslík. Řekla, (jakožto zdravotní sestra) že jednou ze základních věcí, které se ve škole učí je, že lidem, kteří mají potíže s dýcháním, se má dát kyslík.

To je to, co vám tady ve Švédsku říkám už delší dobu, 5G je jako … teď jsem tady v Brommě, jsem tady už potřetí a úroveň záření je 43.000 mikrowattů/m². Jak jsem řekla, poškození DNA začíná už na 2.700!!

Viděli jste okolí školy mého dítěte, tam hodnoty dosahují až 170.000 mikrowattů/m². Toto je hotová mikrovlnná trouba a když jdou z toho lidé do nemocnice, potom co jim neposkytnou žádný kyslík, dávají je na ventilátory, protože dát jim kyslík mají zakázané. Řekla jsem jí, že je to genocida, že vraždí lidi. „Já vím, ale prostě musím udělat to, co mi řeknou, jako samozřejmě se divíme, mluvíme o tom spolu mezi sebou.“ To zní jako přísné rozkazy dělat jen to, co jim řeknou, nedávat lidem kyslík a pak je napíchnout na ventilátor. Řekla mi, že jedna dívka ventilátor přežila, nevím, co se tu sakra děje, ale potřebujeme pomoc zvenčí.

Můj facebookový účet je nyní blokovaný, proto prosím tagujte a označujte všechny lidi na sociálních sítích jako jsou Robert F. Kennedy, @realDonaldTrump, Donald Trump Junior, FLOTUS („First Lady of the United States“ – první dáma Spojených států), POTUS („President of the United States“ – Prezident Spojených států), Dr. Shiva, Dr. Buttar, prosím v sekci komentářů, protože teď nemohu psát a mno víte, uvést k tomuto příspěvku jakékoli podrobnosti.

[wp_ad_camp_2]

 

Označte prosím ty lidi, my tady ve Švédsku potřebujeme pomoc, toto je genocida a v příštích několika týdnech to uvidíte v mainstreamových médiích. Toto není virus, toto není ta falešná tzv. druhá vlna. Druhá vlna je genocida přes 5G, která se právě teď ve Švédsku odehrává. Nebyli jsme uzavřeni doma z důvodu pandemie, zabíjejí naše děti, mají naše děti v hledáčku. Konkrétně je to v každé škole, na každém dětském hřišti, ve všech oblastech, chápete, na veřejných prostranstvích, kde byste brali děti o letních prázdninách. Je to odstrašující a extrémní.

60 gigahertzových krabic na střechách, stejně tak vedle antén. Nikdo se na nás neobrátil, nikoho to nezajímá, ředitele, učitele, školní radu, školní inspekci. Nikdo, kdo má jakoukoli pozici nás neposlouchá, takže potřebujeme pomoc zvenčí. Jako, něco se musí udělat. Prosím sdílejte toto video a zmiňte se o něm ve světě, neexistuje žádná druhá vlna, zabíjí nás pomocí 5G. Genocida 5G ve Švédsku právě probíhá. Děkuji, prosím sdílejte.

Pozn. překl. některé věty jsou pro lepší přehlednost volně přeloženy, přesto jsem se snažila zachovat autenticitu textu.

Pro tadesco přeložila adri

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.