Těmhle výzkumům upřímně nerozumím. Přijde mi to zároveň vtipné a zároveň naprosto absurdní. Nechápu, že někdo tráví léta života tím, aby vytvořil „dokonalou“ ženu. Přitom někdo už ženu k obrazu dokonalosti stvořil, tak proč se to pokoušet „vylepšit“. Na co páni vědci asi nemysleli je fakt, že taková ženská by neměla šanci se rozmnožit, takže by svým vylepšením do lidského genofondu asi moc nepřispěla. Leda že by pro ni ještě vytvořila nějakého „dokonalého“ muže – pravděpodobně bude mít peří a králičí uši. Tedy vlastně pardon, pohlaví už v budoucnosti nejspíš nebude. Tak se bude rozmnožovat oddenky…

raja


 

[wp_ad_camp_2]

 

Profesorka anatomie a antropologie Bristolské unizverzity Elis Roberts vytvořila „ideální“ model ženy budoucnosti tak, že vynechala evoluční procesy lidstva. O tom profesorka promluvila pro Daily Mail.

Podle ní k tomu, aby člověk dosáhl dokonalosti, mu překáží pokožka, která se lehce poškozuje UV paprsky. Nejlepším řešením tohoto problému je použití pokožky žab. Další vadou je podle profesorky dýchací systém člověka, který není dostatečně efektivní na to, aby se zbavoval oxidu uhličitého. Na druhou stranu ptáci, kteří k tomu používají vzduchové měchýře, jsou na tom mnohém lépe.

Badatelka ke stavbě „ideální“ ženy také použila uši netopýrů a klokaní kapsu. Nohy profesorka vyměnila na ptačí, aby zdůraznila, že se tak zlepší běžecké schopnosti organismu, zároveň to však omezí naší možnost vyšplhat se na vyvýšeninu.„Když jsem poprvé spatřila výsledkový 3D model svého průzkumu, ječela jsem strachy,“ vzpomíná profesorka.

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.