…..je nejvyšší čas, a dokonce možná vteřina po 12., aby se lidstvo jako celek okamžitě probralo a rychle si uvědomilo co na nás „ZLOČINCI V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH A DEEP STATE pod vedením fašistické odnože HITLERA“, která měla možnost po WWII odejet pod hlavičkou „paper clip“ do USA a zde pokračovat ve výzkumu tiché války proti lidstvu….

10:54

Je nutné začít u jednoho komentu, který jsem dostal do diskuze. Ptám se Vás. Řekněte mi prosím, co je vlastně horší, krádež článku na zamyšlení který má varovat lidstvo, nebo propagace technologie, která bude lidstvo zabíjet?????

Koment poslal FÉLIX

Pekný deň prajem.

Asi je to márna snaha, no musím vyjadriť svoje pohoršenie voči silnej neprofesionalite autora.

Jeden by si myslel, že ak chce človek zachrániť ľudstvo pred škodlivými technológiami (ako je ak som správne vyrozumel v tomto prípade 5G sieť), mal by sa iniciátor snažiť pôsobiť natoľko kredibilne, že nebude uverejňovať zmyslené poplašné správy a iný konšpiračne ladený obsah, ale vedecky dokázané či aspoň fakticky objektívne nespochybniteľné podozrenia. Ak tomu tak nie je, autor nie len šíri vôkol zlé meno svojho portálu, ale takisto banalizuje celú problematiku a vytvára obecnú nedôveru voči varovaniam pred touto údajnou hrozbou. (Iste poznáte príbeh o chlapcovi, ktorý toľko plašil ľudí že ide vlk, až mu nikto neuveril keď vlk naozaj došiel…)

Druhou vecou je, že žurnalistika má isté pravidlá a tie autor nedodržal, čím si robí zlé meno u svojich kolegoch autorov. Ak má autor iný postoj (napr. dovoľuje kopírovať a šíriť svoje články bez súhlasu), je to prístup vyššieho štandardu a môže v tom ísť vzorom, no NEMÔŽE automaticky očakávať od ostatných autorov rovnaký prístup a ich články si brať bez opýtania, pretože to sa nepatrí a povedané na rovinu – je to krádež.

tm nyní postupně odpoví:

Mnozí lidé nepochopili a to ani Félix, že nám skoro žádný čas nezbývá. Hned v první větě napsal:

Asi je to márna snaha, no musím vyjadriť svoje pohoršenie voči silnej neprofesionalite autora.

Tak údajně autor je neprofesionální, ale založení webu ELONX, který podporuje a NAPROSTO bez jakéhokoliv vědění  vyzdvihává „FANTASTICKOU TECHNOLOGII MUSKA“ a celkový směr 5G bez jakýchkoliv vědomostí o škodlivosti!!!! Tak tohle má být asi dle fanoušků zmíněného webu v dnešní době profesionalita!!!!!

Dále pak pokračuje:

Jeden by si myslel, že ak chce človek zachrániť ľudstvo pred škodlivými technológiami (ako je ak som správne vyrozumel v tomto prípade 5G sieť), mal by sa iniciátor snažiť pôsobiť natoľko kredibilne, že nebude uverejňovať zmyslené poplašné správy a iný konšpiračne ladený obsah, ale vedecky dokázané či aspoň fakticky objektívne nespochybniteľné podozrenia.

Pane Félixi!!!!! Pokud lidé chodí po světě s klapkami na očích a nevidí ani vlevo a ani vpravo, nemají zakládat weby, které vyzdvihují vražednou technologii ELONA MUSKA. Najít veškeré vědecké výzkumy lékařů, vědců a odborníků přes internet, není tak těžké. Buď dotyčný neumí hledat, o čem pochybuji a nebo je přímo nějakou organizací za propagaci placen, že ano. Jinak se to nedá vysvětlit.

Ak tomu tak nie je, autor nie len šíri vôkol zlé meno svojho portálu, ale takisto banalizuje celú problematiku a vytvára obecnú nedôveru voči varovaniam pred touto údajnou hrozbou. (Iste poznáte príbeh o chlapcovi, ktorý toľko plašil ľudí že ide vlk, až mu nikto neuveril keď vlk naozaj došiel…)

Pane Félix: Rozhodně nešířím zlé meno portálu, mimo jiné, je to moje věc, ale snažíme se lidem otevřít oči a varovat je před ELEKTRONICKÝM KONCENTRÁKEM A KONCENTRAČNÍM TÁBOREM, kde všichni lidé budou usmaženi zaživa, račte rozumět při svém vzdělání,  jestli jste to nepochopil!!!!!

Dále jste napsal:

Druhou vecou je, že žurnalistika má isté pravidlá a tie autor nedodržal, čím si robí zlé meno u svojich kolegoch autorov. Ak má autor iný postoj (napr. dovoľuje kopírovať a šíriť svoje články bez súhlasu), je to prístup vyššieho štandardu a môže v tom ísť vzorom, no NEMÔŽE automaticky očakávať od ostatných autorov rovnaký prístup a ich články si brať bez opýtania, pretože to sa nepatrí a povedané na rovinu – je to krádež.

Nejsem žurnalista, ani se k ním nepočítám, tadesco web vznikl pro lidi, kteří marně hledají a v „PROFESIONÁLNÍCH SRAČKOMETECH“ rozhodně pravdu nenalezou!!!!!

Nakonec se Vás pane Félixi zeptám.  Co je horší „krádež“ nějakého článku pro dobro věci nebo ZÁMĚRNÉ zavádění daty do koncentráku, který nás zaživa usmaží. A odpovězte si sám pro sebe!!!!

Mimo jiné autorovi jsme ve všech jeho požadavcích, které napsal do mejlu a do diskuze, OKAMŽITĚ VYHOVĚLI.

Můžete majiteli webu ELONX a možná i všem jeho podporovatelům a čtenářům ukázat následující web, pokud si ho doposud neuměli nebo nechtěli sami vyhledat!!!!!

Zde se dočtete všechno:

Škodlivé účinky 5G prokázány

 

Ještě než bylo navrženo 5G, desítky peticí a výzev [7] mezinárodních vědců, včetně Freiburger Appeal podepsaných více než 3000 lékaři, vyzvalo k zastavení rozšiřování bezdrátové technologie a moratoria na nové základnové stanice. [8]

V roce 2015 sdělilo 215 vědců ze 41 zemí svůj poplach Organizaci spojených národů (OSN) a Světové zdravotnické organizaci (WHO).[9] Uvedli, že „četné nedávné vědecké publikace ukázaly ( 10000 studií ), že EMF [elektromagnetická pole] ovlivňují živé organismy na úrovních, které jsou hluboko pod většinou mezinárodních a národních směrnic“. Více než 10 000 vědeckých studií prokázují poškození lidského zdraví vlivem vysokofrekvenčního záření. [10] [11] Účinky zahrnují:

Účinky u dětí zahrnují autismus , poruchu pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) [29] [30] a astma . [31]

Škoda jde daleko za lidskou rasu, protože existuje hojný důkaz poškození různých rostlinných a volně žijících živočichů [32] [33] a laboratorních zvířat, včetně:

Byly také zaznamenány negativní mikrobiologické účinky [48] .

Mezinárodní agentura WHO pro výzkum rakoviny (IARC) dospěla v roce 2011 k závěru, že RF záření o frekvencích 30 kHz – 300 GHz je pravděpodobně karcinogenní pro člověka (skupina 2B) . [49] Nedávné důkazy, včetně nejnovějších studií o rizicích spojených s používáním mobilních telefonů a rakovinou mozku, však ukazují, že radiofrekvenční záření je pro člověka prokázáno jako karcinogenní [50] a mělo by být nyní klasifikováno jako karcinogen skupiny 1 spolu s tabákovým kouřem a tabákovým kouřem. azbest.

Většina současných bezdrátových signálů je pulzně modulována. Škoda je způsobena jak vysokofrekvenční nosnou vlnou, tak nízkofrekvenční pulsací. [51]

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.