13:54

 Zpráva od MUDr. Holuba ze Semil – vědí lidé vůbec co se děje???

Další hrůza, kterou nám ti hajzlové zamlčují.

[wp_ad_camp_1]

Tady vybíjejí hospodářská zvířata  a dělají manévry kvůli ptačí chřipce, která není na člověka přenosná,  ale přes hranice do Evropy pustí miliony  

nakažených s AIDS, otevřenou TBC a střevními parazity, na které nemáme imunitu. Jejich mozky zatemnila starost o svá bankovní konta a ti naši elitní

„svůdci národa“ asi ztratili zcela selský rozum!!! Nikde multikulti nefunguje, jen my budeme výjimka? Podívejte se na videa, kde už se usadili, co je tam  

za pouliční hrůzy, přerůstající ve válečný džihád – likvidace všech obyvatel, nevěřících v Allaha! Chcete se stát dobrovolně otroky a mlátit hlavami o chodník,  nebo chcípnout na neznámé nemoci? To už může být pozdě.

 

Volte hlavou a srdcem pro vlast!!!

Přeposílám toto info a říkám to již dávno, není to jen hrozba znásilňování,  terorismu, a tunelování sociálního i zdravotního  systému, jejich choroby,   jsou daleko horší nebezpečí, než si myslíme a na to nemusím být ani MUDr.!!!

Z Rychnova (20 km od Žamberka), kde stoupla kriminalita dle starosty za jediný  rok o 400%, (což kupodivu přiznala a vysílala včera i televize) ty nakažené s TBC   posílají k nám do sanatoria v Žamberku. A kde je psáno, že se nenakazí personál nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu!!!!  Pak už to jede jak na běžícím pásu. Ono jim nedochází ani to, kdo by na ně  vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem!

Marksová s Chovancem tu byli a na oko  prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili bezpečněji, to je fakt  směšná šaškárna!!!! Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli něco do státního rozpočtu. Nebudou se učit řeč ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby!

V Rakousku jich pracuje 8%!!! Dle statistik je „obohatilo“ 10.000 migrantů jen s otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci? Kde na to naše zdravotnictví bude brát???

Ať už z nás ti prolhanci z ČSSD, ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a ANO nedělají blbce! Za totalitního školství, kdy nás nepostihla díky bohu žádná „inkluze ani integrace dementů“ jsme vlastně šťastná generace!!! A na lhaní či totalitní praktiky EU máme citlivý, léta totalitou trénovaný nos !!!

A když budou vyhrožovat odebráním dotací, je to jen dobře, nejvyšší čas z toho likvidního EU spolku odejít, vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti!!! Pokud se chtějí „rasově mísit“, tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky nebo muslimských zemí. 

Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách, tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat opět do zemědělství a zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených chemických a GMO potravin ze západu??? Jen zdravý, plodný a inteligentní národ má šanci přežít!!!

Přišlo mejlíkem s prosbou o zveřejnění…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.