…..kterou jsem okopíroval z jedné diskuze. Bylo by dobré se nad ní zamyslet, protože přesně tímto směrem se celé dění v Česku a na Slovensku vydává. Jen aby brzy už nebylo pozdě….

12:54

Z Nadhľadu.Toto nie je sranda…

Náhodný okoloidúci
2017-04-11 17:28
prišlo mi emailom

Včera mi kamošš poslal zaujímavý a takmer varovný text, ktorý si zaslúži pozornosť.

· Mimoriadna správa!!!!!!!!!
USA a mimovládky na Slovensku chystajú úradnickú vládu vedenú zahraničným agentom Kiskom
Remišová (OĽANO) a viacerí poslanci sa vyjadrili, že cieľom rušenia Mečiarových amnestií je položenie Ficovej vlády. Vedia, že oni by nevytvorili vládu, nakoľko celá opozícia nemá dostatok hlasov. Problémom je Kotlebová ĽSNS, ktorej neustále rastú preferencie. Podľa uniknutých interných prieskumov strán majú preferencie nad 25%, tým by znemožnili vytvorenie vlády opozícií aj súčasnej vláde.
Preto cieľom je vyvolať revolúciu, zrušiť súčasnú vládu a poveriť Kisku vytvorením úradnickej vlády. Úradnickú vládu by Kiska zvolil zo svojich najbližších, a to sú všekto bábky USA a Izraela, pracujúce prevažne v rôzných mimovládkach. Táto úradnická vláda by mala za úlohu predať čímskôr zásoby pitnej vody na Slovensku. Taktiež 1700 minerálnych prameňov. Cena vody má byť za 15 rokov na úrovni ceny nafty. Slovensko má druhé najväčšie zásoby pitnej vody na svete. A je na prvom mieste, čo sa týka minerálnej vody. Nie je náhoda, že mnohé minerálne vody a kúpele na Slovensku ako prvé po prevrate ovládla mafia.
Andrej Kiska sa opakovane nechal počuť, že by bol rád Židom. Evidentne sa mu nepáči byť Slovákom. Jeho láska k USA je však do oči bijúca…
Ďalším cieľom úradnickej vlády vytvorenej Kiskom a americkými agentami by bolo umožnenie predaja našej pôdy zahraničným osobám. Tým, by sme Slovensko predali do zahraničia. Vzhľadom na 3 000 000 exekúcií a počet hypoték by to bolo veľmi jednoduché. Stačilo by na pár rokov zvýšiť úrok hypoték a zrušiť nejaké továrne…a ľudia by začali predávať domy a byty. To by viedlo k situácií aka je dnes v Palestine, ktorá väčšinu územia predala Izraelu.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.