Určitě jste už slyšeli o tom, že existuje říše víl, ale skazky na toto téma jsou vesměs hodně pohádkové a souvisejí s různými starými pověstmi či legendami. Z toho člověku vychází logický závěr, že jde o obrazná přirovnání a že ve skutečnosti není možné, aby člověk vstoupil do říše víl, jako do jiné dimenze.

Jenomže se zdá, že pravda je mnohem úžasnější a záhadnější, než by si člověk myslel, přestože jinak na víly věří, nebo je už někdy viděl.

Následující článek je založen na skutečném zážitku dnes dospělé ženy jménem Sára, která jako malá holčička vstoupila do světa víl spolu se svou sestřičkou:

Sáře bylo v té době 12 let, žila v Americe a její rodiče se rozváděli, takže spolu se svou sestrou vyrůstala ve velmi nepříjemném prostředí, které vytvářelo napětí mezi rodiči.
Bydleli ve velmi malém městečku, kde nebylo co dělat, v televizi měli jenom tři programy. Zajímavostí je, že Sářina sestra je její jednovaječné dvojče, takže obě dívky byly stejně staré, když se to stalo.

Jednoho dne se holky nudily, takže se rozhodly, že spolu půjdou ven na procházku. V okolí bylo hodně polí, byla to farmářská oblast.
Chodívaly na ta samá místa v okolí polí pořád dokola, znaly to tam velice dobře a všechno co se prozkoumat dalo, už měly mnohokrát prozkoumané.

Takže šly na běžnou procházku na místo, kam chodívaly běžně. Byl to pochmurný den se zataženou oblohou.

Pokračování článku: Vešla jsem do království víl. Bylo to úžasné!

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.