Putovním muzeum paranormálních a okultních věd (The Traveling Museum of the Paranormal and Occult) je dodnes uloženo černé zrcadlo s podezřelou historií, které dodnes děsí návštěvníky. Provozovatel muzea říká, že mu toto zrcadlo přinesla dcera jedné ženy, která svého času provozovala intenzivní spiritistické pokusy a bádala v tematice věštění. Muzeum nechce sdělovat její skutečné jméno a veřejně o ní mluví jako o „Sáře.“

Sářina matka se velice zajímala o věštění z černých zrcadel. V podstatě se to provádí stejně, jako věštění z křišťálové koule. Problém u zrcadel však je ten, že zrcadla jsou portály pro temné bytosti a okna do jiných světů. Což teprve, pokud bychom se bavili o těch černých, kde se neodrážíte vy, ale uvidíte tam jen to, co zrcadlo – nebo bytost která na vás kouká z druhé strany – určí, co vidět máte.

 

 

Skrze černé zrcadlo můžete vidět budoucnost, ale i navázat kontakt s mrtvými. Je to velice starobylá metoda.

Věda už dokonce potvrdila, že v sobě zrcadla shromažďují obrovské množství energie a tím potvrzuje to, že co okultisté vědí už po tisíciletí: Zrcadla jsou velice silné předměty, které slouží jako portály.

Původně se k černému zrcadlu dostaly ženy tak, že si zašly na veletrh o okultních vědách a tam se potkaly s věštcem, který jim poutavě vyprávěl o tom, co všechno černá zrcadla umí a jak se to dělá. Dokonce měl i černá zrcadla na prodej. Existují různé tvary a velikosti, i vyduté tvary, vyrábí se z obsidiánu a i dnes je koupíte… To, co koupila Sářina matka, bylo ploché černé obdélníkové zrcadlo s rámem.

Pokračování článku: Věštění z černého zrcadla: Co se stane, když to zkusíte

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.