…..co vše se ještě musí odehrát, než bude těmto zločinům konečně zabráněno????

00:27

PRAHA – BERLÍN | Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček reagoval na zprávu výzkumníka z Gatestone Institute, který se detailně zabýval zločiny spáchanými noži v Německu. Podle něj německé úřady zamlčují rozsah problému, který po vypuknutí migrační krize nabral epidemických rozměrů. Ondráčka pak obzvláště šokoval případ, kdy nelegální migrant uřízl hlavu své dcerce.

Jak dále informuje Sputnik, tak se Ondráček pozastavil nad zprávou spolupracovníka z Gatestone Institute Soerena Kerna, jenž mapoval případy zločinů spáchaných za použití nože v Německu. Podrobněji se zabývá případem třiatřicetiletého nelegálního migranta z Nigeru, Mourtala Madoua, který byl odsouzen k doživotnímu vězení za to, že v Hamburku ve stanici metra ubodal k smrti svou 34letou německou expřítelkyni a před zraky kolemjdoucích uřízl hlavu své 21měsíční dcerce.

[wp_ad_camp_2]

Jak upozorňuje Kern, zarážející na tomto případu nebyla pouze nebývalá krutost zločinu, ale i skutečnost, že policie a prokuratura se zpočátku snažily před veřejnosti tajit, že Madou uřízl 21měsíční dcerce hlavu a jakékoli informace o této skutečnosti popíraly. Důvodem tajení takových informací měla údajně být úcta k mrtvým.

Islám nese smrt, mu-slimák nese terorismus!

„Přátelé, vzhledem k tomu, že jsem sám v několika desítkách případů oznamoval pozůstalým smrt jejich nejbližších, mohu mít pochopení pro ohleduplnost, ale toto už není ohleduplnost, ale řízené zamlčováni skutečností,“ napsal Ondráček, který dlouhodobě působil u policie.

„Politici tomu říkají korektnost, já tomu říkám zločin. Kdo kryje zločin, sám zločin páchá, a měl by být za to potrestán,“ poznamenal.

[wp_ad_camp_2]

Za šíření pravdy perzekuce a pronásledování

Ve své snaze o utajení policie dokonce provedla razii v domě blogera z Hamburku Heinricha Kordewinera, který na sociální síti objevil videozáznam natočený jedním z cestujících, a nahrál ho na YouTube.

„Hamburská policie následně přijela do Kordewinerova bytu se soudním příkazem k domovní prohlídce a zabavila mu počítač, mobilní telefon a další elektroniku. Policisté chtěli údajně najít „důkaz“ o „zločinu“ nahrání videa na YouTube,“ stojí ve zprávě Gatestone Institute.

Němečtí prokurátoři později stíhali i spolupracovníka Gatestone Institute Stefana Franka za to, že ve svém článku doslovně citoval soudní příkaz k domovní prohlídce, který obsahoval detaily vraždy, včetně toho že dítěti byla uříznuta hlava.

[wp_ad_camp_2]

 

Podle Soerena Kerna násilí spáchané za použitím nože začalo rapidně růst poté, co německá vůdkyně Angela Merkel umožnila vstup do země velkému počtu vetřelců. Dodává však, že zločiny spáchané domácím obyvatelstvem rovněž stouply. Ačkoli oficiální statistika, která by zaznamenávala případy násilí specificky spáchané nožem, neexistuje, na základě policejních zpráv Gatestone Institute zjistil, že loňský rok byl z hlediska počtu zločinů spáchaných nožem rekordní.„Během posledních deseti let se počet zločinů spáchaných s nožem v ruce v Německu zvýšil o více než 900 procent – z jednoho na více než deset zločinů denně,“ stojí ve zprávě, jejíž českou verzi zveřejnil portál Parlamentní listy.

Válka s vetřelci

Islám nese smrt, mu-slimák nese terorismus!

 

Zdroj: http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=227064

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.