Donald Trump s opovržením sledoval opilého šéfa Evropské komise, který ztropil ostudu při slavnostním focení představitelů zemí NATO v Bruselu.

Nejprve políbil Miloše Zemana, potom zhlédl performanci z Kubrickova Mechanického pomeranče a nakonec se odpotácel s pomocí Porošenka a dalších ke kolečkovému křeslu! Trump se znechucením odešel!

 

[wp_ad_camp_2]

 

https://youtu.be/2ztGUWsB_wc

 

Globalisté nečekaně vtrhli a znehodnotili neoconům slavnostní focení leaderů NATO v Bruselu. Nejvyšší představitelé zemí NATO měli včera v podvečer před společnou večeří slavnostní focení, které ovšem neproběhlo tak, jak se očekávalo. Prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker totiž dorazil na focení ve značně podroušeném stavu za doprovodu své velmi veselé opice. Hned při pokusu o vystoupení na pódium k focení se ukázalo, že budou problémy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Napoprvé se nepovedlo, ale za pomoci bodyguardů to nakonec zvládl. Junckerovu opileckou opici měl tu čest ihned okusit český prezident Miloš Zeman, který stál na kraji pódia a jakmile ho Juncker uviděl, ihned se k němu vrhl a políbil ho na obě tváře. Všichni ostatní prezidenti, kteří Junckera pozorovali, se očividně náramně bavili a ukrajinský prezident Petro Porošenko dával pozor, aby Juncker neupadl. Zatímco holandský premiér Mark Rutte a portugalský premiér Antonio Costa ho starostlivě podpírali z obou stranou při odchodu z pódia, Donald Trump se znechucením odešel.

Opilý Jean-Claude Juncker, Porošenko ho zachránil před pádem dozadu.

Tiskový odbor Evropské komise přispěchal s vysvětlením, že Jean-Claude Juncker má housera, takže špatně chodí a má bolesti zad. Znalci přes zoologii ale ironicky dodávají, že to nebude houser, ale pořádná opice. Žádné další komentáře tiskový odbor nechce sdělovat s ohledem na soukromí a zdravotní stav prezidenta Evropské komise. Televizní záběry však nikoho nenechávají na pochybách, že pokud opravdu Juncker trpí houserem, potom si ho neléčí farmaky nebo vodoléčbou, ale velmi značnými dávkami alkoholu, rozumějte chlastem.

Chůze opilce je na Junckerovi vidět jako z učebnice, upadání vzad, zpomalené reakce, úsměvy, nakračování jako v bačkorách, infantilní a žoviální chování. Výrazy a reakce ostatních politiků jsou více než výmluvné, protože pokud by Juncker opravdu trpěl nějakou nemocí se zády, rozhodně by se mu představitelé ostatních zemí nešklebili a nesmáli. Juncker zkrátka už znovu a opět dorazil na další veřejnou akci sťatý pod obraz jak zákon káže a Trumpovi z toho bylo nevolno. Rozpad státnosti a symbolů moci, rozpad důstojnosti a statusu Evropské unie.

Evropa si zopakuje rozpad Ruska z 90. let?

Naposledy jsme toto viděli v 90. letech u Borise Jelcina, který pravidelně jezdil na státní návštěvy opilý a v tomto stavu podepisoval smlouvy a vedl jednání. Lidé z jeho okolí dokonce tvrdili, že Jelcin nepije na kuráž, ale aby přehlušil odpor z toho, co musí dělat a provádět s ruskou zemí. Boris Jelcin byl katastrofou pro Rusko, ale jedno se mu musí nechat, protože když viděl, že už dál nemůže a nechce pokračovat, předal zemi Vladimiru Putinovi, aby ji dal znovu do pořádku a dohromady.

Tento krok Borise Jelcina napravuje jeho historickou anabázi ruskou politikou a tento závěrečný politický krok navedl Rusko na cestu záchrany. Rusko totiž mohlo dopadnout tak, že by Boris Jelcin po sobě navedl do funkce dalšího pro-západního manažera, který by rozklad Ruska už pouze dokončil a doklepl. Jenže, co nás překvapí, to je skutečnost, že při pohledu na šéfa Evropské komise vidíme druhého Jelcina.

Mark Rutte vede Junckera za ruku, aby neupadl.

Globalisté se rozhodli rozbít a rozbourat současnou podobu Evropské unie. A proč nerozbít i focení NATO tím, že tam globalčiky vyšlou opilého šéfa EU? Však je to geniální! V čele EU je opilec neschopný vedení a řízení. Nejsou kádry, to je pravda. Ale v případě Junckera nejde o kádry a jejich nedostatek, ale o zjevný úmysl rozbít a rozložit Evropskou unii stejně, jako mělo být rozbito Rusko v dobách vlády Borise Jelcina.

Není úplně jasné, kdo v Bruselu organizoval focení a uměleckou performanci na motivy Das Europa, kterou ztělesnila umělkyně na létající hrazdě v bílém oblečení, tedy ztělesněné Europy, ovšem dole pod ní stáli hudebníci ve stylovém oblečení z legendárního globalistického snímku Stanelyho Kubricka Mechanický pomeranč (The Clockwork Orange). Tento film je vizí nové neomarxistické společnosti, která bude svázána konvencemi na jedné straně a násilím na straně druhé. Násilníci v kloboučcích chodí po městech a mlátí slušné lidi, užívají si to a společnost na ně nemůže. Symbol současné Evropy, migrantů, na které nikde nemůže a oni nás tu všechny mydlí a likvidují.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mechanický pomeranč v Bruselu a globalisté znovu rozbili neoconům slavnostní moment

Evropa poletuje modrou oblohou, na které jsou hvězdy NATO a dole hrají v kloboučcích rváči / hráči v buřinkách. Do toho je puštěna navíc francouzská šanzonová písnička v moderním aranžmá, což evokuje roli Francie, která bude udávat takt a rytmus ve smyslu hudby, ale i dalších procesů v celé Evropě. Není jasné, zda-li to Angela Merkel pochopila, ale tyto symboly naznačují zajímavé postupy, které nás čekají.

Pokud by někdo z politiků chodil takto opilý a doslova ožralý na mezinárodní úrovni na společné akce, potom by byl okamžitě za své chování odsouzen a byl by nahrazen někým jiným. Řev médií by byl k nezastavení, jen si vzpomeňte na Miloše Zemana, jak jenom na malý okamžik se lehce zapotácel u korunovačních klenotů na Pražském hradě a hned byl z toho skandál a řev. Když se ale šéf Evropské komise ožere pod obraz na tolika místech a akcích, stačí si na Googlu zadat heslo “Juncker drunk”, tak se neděje vůbec nic.

Porošenko spolu s dalším politikem přidržují Junckera při sledování performance.

Fiat-alternativní server Pavla Šafra Forum24 včera publikoval článek [1], kde zcela zamlčel alkoholickou epizodu šéfa Evropské komise, ale naopak zkritizoval Miloše Zemana, že prý ztropil při focení ostudu, protože se chtěl vyfotit s Donaldem Trumpem a hůlce si k němu došel pro společné foto a potom se vrátil na své místo. Během focení stál Miloš Zeman úplně na kraji, ale než se začalo fotit, tak několik minut předtím mu pořadatelé nabídli a přinesl židli, aby mohl sedět. Teprve před focením se Miloš Zeman zvedl a už bez židle proběhlo oficiální focení. Naprosto nechápu, co mělo být ostudou? Miloš Zeman nemá zdravé nohy, chodí o hůlce a bylo by vrcholem neslušnosti nechat ho někde stát, když to nevyžaduje protokol.

Když je třeba zlikvidovat podnik, nedáte do jeho čela schopné kádry a manažery. Dosadíte tam figury, které zahrají role hromosvodů a likvidátorů něčeho, co už nejde zachránit

Jestli někdo ztropil při focení ostudu, je to šéf Evropské komise, který se dostavil na focení ožralý jako dobytek. Jenže o tom na Šafrovu fóru nic není, ani slovo. Zato tam mají nahoře obrovský banner propagující Miroslavu Němcovou jako kandidátku na budoucí prezidentku. Prý je slušná. Ten její hysterický odchod při inauguraci Miloše Zemana ve Vladislavském sále o slušnosti moc ale nevypovídal. O to méně, když odešla ve chvíli, kdy Miloš Zeman kritizoval Zdeňka Bakalu a jeho média. Takže ruka ruku myje? Bakala bude Mirce sponzorovat kandidaturu v roce 2023?

Junckera nakonec posadili do kolečkového křesla. Dál už prostě jít nemohl.

Když globalisté dosadí do čela globalizačního projektu opilce a loutku, která dehonestuje a diskredituje Evropskou unii, sami si položte otázku, proč to tak dělají? Vysvětlení je jediné, globalisté chystají perestrojku v celé Evropě, přestavbu svého globalizačního projektu. Co je staré, musí být zbouráno, aby na uvolněném prostoru vyrostlo něco nového. Opilecké epizody Junckera nejsou náhodné, je to součást plánu na rozbití staré Evropy a vybudování nové.

A jak začíná být jasné, tu novou Evropu nakonec nemusí reprezentovat Angela Merkel, ale úplně někdo jiný. Protože i Rusko mělo na konci éry Jelcina nakonec Putina, bude i Evropa mít na konci éry Junckera někoho nového. A změny, které to přinese budou zásadní. A vzpomeňte si na Jelcina, proč pil jako duha. A proč pije Juncker? Na radost, nebo aby zapomněl, kam směřuje Evropu, kterou poslední 3 dekády pomáhal formovat a budovat? Když v Bruselu přijde na focení leaderů NATO šéf EU opilý jako tykev, jaký symbol to vyšle? Znechucení Trumpa bylo výmluvné.

Nejen o alkoholové epizodě Jeana-Claude Junckera budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači v mém pravidelném pořadu. Proberem aktuální témata z domova i ze světa za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.