https://www.youtube.com/watch?v=DUQsdZDNNMA

[wp_ad_camp_2]

Video začína predstavením autorov, ktorí sú digitálnymi umelci. Hovoria, že si vybrali Heidi Klum ako jednu z tých, čo im pomôže s ich dielom. Vybrali si ju, pretože Halloween je jej obľúbený sviatok (sviatok satanistov). „Dobrý“ začiatok videa, však?

Nasleduje digitálna šou, ktorá začína zobrazením človeka a porotcov danej súťaže. Zobrazenie človeka vo všetkých farbách ako energetickú multidimenzionálnu bytosť a energetické dráhy. Kde to začína byť zaujímavé, zobrazenie človeka ako zvieraťa – podpora zvieracích pudov a ešte k tomu šelmy. Šelmy, ktorá je zabiják. Najzaujímavejší záber prichádza – uvidíte odhalenie reptiliánskej rasy. Mimochodom, ten kto danú časť pozeral celú, tak videl, že sa toto zobrazenie komentovalo aj neskôr. Tieto epizódy ozvláštňujú tým, že porotci čítajú „tweety“, ktoré im počas vysielania niekto poslal. A odvysielali záber, kde Heidi číta tweet v ktorom sa písalo, že už aj tak všetci vieme, že je reptiliánka, na to si z toho robia srandu.

Po zobrazení reptiliána je vidieť niečo, čo pripomína nejakého démona, no pre nevidiacich sa podobá na pumu. Čo nám tým chceli povedať?

[wp_ad_camp_2]

Človek ako farená bytosť zmizne. Nasledujú ďalšie zaujímavé obrazy. Môžete si všimnúť androidky, ktorá má nepodarenú krivú tvár z fyziognomiky to označuje nebezpečnú osobu s deštruktívnou povahou. Má ľudskú podobu zvonku. No nasledujú obrazy, ktoré nám predstavujú čo je vo vnútri.

…..Musia nám povedať pravdu, ktorú nám tentoraz predstavili v podobe obrazov. Jeden obraz povie viac ako tisíc slov….

anna

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.