Připravil jsem pro čtenáře AE News titulkovaný překlad projevu prezidenta Ruské federace Vladimira Putina, který pronesl krátce před silvestrovskou půlnocí. Projev byl úplně jako z jiného světa a velmi mně překvapil. Vladimir Putin věnoval celý projev významu a funkci rodiny, což je v dnešní Evropě u politiků unikát. Koncepce ochrany rodiny je totiž zakázaným tématem NWO. Cílem NWO je destrukce tradiční rodiny, doslova latentní genocida, kterou je možné vidět už i v ČR na krocích, které dělá (nebo spíš nedělá) česká vláda. Nedostatek peněz pro děti, hlad ve školách, ale na druhé straně špičková péče o migranty a uprchlíky a proces fertilizace a urychlování arabské porodnosti, zejména v Německu.

23:54

Vladimir Putin je zcela jednoznačně nepřítelem západního centralismu a potvrzuje to i jeho novoroční projev. Rodina a tradice rodiny, ochrana starých občanů v důchodu, důraz na charakterové hodnoty jako soucit, zodpovědnost, dobrosrdečnost, to jsou slova z úst prezidenta jakékoliv dnešní země jako ze slovníku mimozemšťanů. Dnes už nic takového od vrcholných světových politiků neuslyšíte. Ve srovnání s projevem Miloše Zemana lze cítit úplně jiný éthos, který lze jen velmi těžko popsat. Nicméně lze jej vypozorovat. Je to projev vůdce, který má úzké a těsné spojení a propojení se svým lidem.

Rusko je sjednocené a má vůdce, který jde proti západnímu centralismu a jejím elitám. Putin vyzařuje zvláštní silovou auru, která nepotřebuje slova a sám Putin je nahrazuje smířlivými slovy o rodině, dětech, zdraví a jednotě. Symbolika projevu není překvapující. Rusko jde cestou křesťanské rodiny a tradičních hodnot a nepotřebuje v proslovu argumentovat. Vladimir Putin pouze připomněl ruské vojáky v Sýrii a přání, které jim přeposlal, ale celý proslov byl o hodnotách a lidských vlastnostech. To je zcela výjimečné.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.