Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

VIDEO: Novoroční projev prezidenta Ruské federace Vladimira Putina [CZ Titulky]

Připravil jsem pro čtenáře AE News titulkovaný překlad projevu prezidenta Ruské federace Vladimira Putina, který pronesl krátce před silvestrovskou půlnocí. Projev byl úplně jako z jiného světa a velmi mně překvapil. Vladimir Putin věnoval celý projev významu a funkci rodiny, což je v dnešní Evropě u politiků unikát. Koncepce ochrany rodiny je totiž zakázaným tématem NWO. Cílem NWO je destrukce tradiční rodiny, doslova latentní genocida, kterou je možné vidět už i v ČR na krocích, které dělá (nebo spíš nedělá) česká vláda. Nedostatek peněz pro děti, hlad ve školách, ale na druhé straně špičková péče o migranty a uprchlíky a proces fertilizace a urychlování arabské porodnosti, zejména v Německu.

23:54

Vladimir Putin je zcela jednoznačně nepřítelem západního centralismu a potvrzuje to i jeho novoroční projev. Rodina a tradice rodiny, ochrana starých občanů v důchodu, důraz na charakterové hodnoty jako soucit, zodpovědnost, dobrosrdečnost, to jsou slova z úst prezidenta jakékoliv dnešní země jako ze slovníku mimozemšťanů. Dnes už nic takového od vrcholných světových politiků neuslyšíte. Ve srovnání s projevem Miloše Zemana lze cítit úplně jiný éthos, který lze jen velmi těžko popsat. Nicméně lze jej vypozorovat. Je to projev vůdce, který má úzké a těsné spojení a propojení se svým lidem.

Rusko je sjednocené a má vůdce, který jde proti západnímu centralismu a jejím elitám. Putin vyzařuje zvláštní silovou auru, která nepotřebuje slova a sám Putin je nahrazuje smířlivými slovy o rodině, dětech, zdraví a jednotě. Symbolika projevu není překvapující. Rusko jde cestou křesťanské rodiny a tradičních hodnot a nepotřebuje v proslovu argumentovat. Vladimir Putin pouze připomněl ruské vojáky v Sýrii a přání, které jim přeposlal, ale celý proslov byl o hodnotách a lidských vlastnostech. To je zcela výjimečné.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře