Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

VIDEO: Režisér Karen Šachnazarov byl hostem u Vladimira Solovjeva a ruským divákům odhalil, kdo v současné době řídí USA! Globalizace jako historický proces, Rusko jako archaická země, Babylonská věž, nepřítel, se kterým nejde vyjednávat a národní suverenita jako největší překážka globalizace!

[wp_ad_camp_2]

V posledních dnech máme na Aeronetu více článků a videí z produkce ruských televizí, ale toto zásadní video jsem prostě musel otitulkovat, protože se zcela vymyká běžnému obsahu televizní produkce. Známý ruský režisér Karen Šachnazarov přijal pozvání do pořadu “Nedělní večer”, který moderuje pro změnu režisér Vladimir Solovjev a hned v úvodu pořadu se Šachnazarov rozhovořil o tom, kdo vlastně v dnešní době řídí Spojené státy. Veškerou moc v USA dnes podle jeho slov drží zhruba 10 rodin, které ovládají veškerý bankovní systém v zemi. Je to de facto systém vlády finančních oligarchů. Pokud vytvoříte globální finanční systém, který stojí a padá s americkým dolarem, zcela logicky jako následující krok po finanční globalizaci přijde globalizace politická. A největší překážkou politické globalizace jsou národní státy, resp. národní suverenita jednotlivých zemí.

Režisér Karen Šachnazarov

Podle Šachnazarova bylo zvolení Donalda Trumpa povstáním a rebelií amerického národa proti globální moci, ale tato rebelie je v podstatě již potlačena, Donald Trump a jeho povstání selhalo, i když některé známky odporu jsou ještě vidět, tak v obecném pohledu se dá říct, že Donald Trump byl vmanévrován tam, kde ho neoconi chtěli mít. Systém americké globální moci opět ukazuje svoje drápy a vidíme to hlavně v Evropě v poslední kauze Sergeje Skripala, protože tato akce nepochází ze skopových hlav v Londýně, toto je práce, která má rukopis za mořem. Globalizovaný svět se má podle těchto elit proměnit v novou Babylonskou věž, tedy mohutný mix národů bez vlastních hranic, pouze s jednou centrální světovou vládou. Suverenita jednotlivých národů se stane jen formalitou, která na mezinárodním poli nebude mít žádný exekutivní význam, jako už dnes vidíme v Evropské unie, kde jednotlivé státy ztrácí suverenitu tím, že nemohou rozhodovat o vlastní migrační politice a jsou přehlasovávány, např. v rámci Dublinu IV.

[wp_ad_camp_2]

Globalisté chtějí vládnout světu z vrcholu Babylonské věže

Američti neoconi se nepovažují za nějaké padouchy, ale za vysoce inteligentní bankéře a budoucí “inteligenci”, která jako jediná bude řídit sjednocenou světovou vládu z Babylonské věže. A tomuto procesu vadí a překáží Rusko, které svým systémem centrálního národního řízení a svým odporem proti americké globalizace (Pax Americana) představuje pro americké neocony obrovskou překážku, protože bez Ruska nelze globalizaci nejen završit, ale nejde se jí ani přiblížit. Rusko je totiž svým pojetím a strukturou de facto nejstarší globalizovanou zemí na světě, Rusko je archaický proto-model globalizace. Stovky národností žijí na území Ruska, stovky náboženských spolků, stovky nejrůznějších kultur, od Evropanů až po Asiaty, od Eskymáků až po Tatary. Jestli někdo má zkušenosti s tím, jak zvládnout globalizaci, je to Rusko. Rusko je globalizace, ale na ruský způsob. A to je opravdu vážný problém pro neocony.

Americké základny poblíž Ruska.

Rusko je příliš velká země na to, aby se globalizace na Zemi mohla realizovat bez účasti Ruska. Ať už se díváme na pokusy euroasijského křídla globalistů, kterému dnes vládne de facto Čína, nebo na snahu amerických neoconů o prosazení americké globální moci Pax Americana, v obou případech vidíme, že usilují o získání Ruska na svoji stranu. Prostředky se ale liší. Zatímco euroasijské křídlo globalistů chce Rusko přilákat skrze obchod, který prováže východ se západem, američtí neoconi chtějí Rusko ovládnout násilně, rozvratem zevnitř i zvenku. Jak správně Šachnazarov uvedl, s americkými neocony nelze vyjednávat, maximálně s nimi lze dohodnout dočasný kompromis, ale jejich odhodlání se nedá změnit. Děsivý závěr Šachnazarova nechal ve vzduchu nevyřčenou otázku a myšlenku, že neocony nelze zničit jinak, než zničením Spojených států.

Rusko a USA jsou poslední dva relikty národních států, jejich vzájemné zničení bude znamenat triumf globalistů

A přesně o toto se snaží euroasijští globalisté. Je ovšem zajímavé, že Rusko se do těchto pokusů o zničení USA nijak nehrne. Proč? Protože mocenský tenzor. Pokud padnou USA, druhým na řadě bude Rusko. Znovu se potvrzuje, že USA a Rusko mají tolik společného, neboť obě dvě země vznikly na fundamentu nacionálních států s mohutným a silným centrálním řízením nad rozsáhlými prostory země. Všechna velká impéria v historii, která ovládala velká území, se rozpadla. Jediné velké země, které v čase přetrvaly, jsou paradoxně Rusko a USA. Systém řízení v USA ovládá 50 států, Rusko ovládá z Moskvy více jak tři stovky národností a etnik v celé obrovské zemi, kterou na jedné straně omývá Baltské moře a na druhé straně vlny Pacifiku. Co drží pohromadě tak obrovskou zemi? Politické strany, které se přetahují o moc? Ne, Rusko drží pohromadě gosudar, protože pokaždé, když země gosudara neměla, zemi hrozil zánik a spolu s tím genocida slovanského etnika.

Ramzan Kadyrov a Vladimir Putin před mešitou v Groznem, Čečensko. Rusko je obrovská globalizovaná země, aniž si to někdo vůbec uvědomuje. Jenže je to ruská globalizace, s centrálním ukotvením jediného národního státu.

Proto Rusové tak mohutně a jednoznačně opět zvolili Vladimira Putina. A klidně můžeme říct, že to byla volba sebezáchovy, podobně jako volbou sebezáchovy bylo zvolení Miloše Zemana v České republice. Globalisté Pax Americana jsou odhodlaní útočit tak dlouho na Rusko, dokud nedosáhnou svého, nebo dokud nedojde k pádu americké unie. Spojené státy si nechaly ukrást svoji suverenitu již dávno, nejen americké domácnosti, ale celá americká vláda dluží chazariátu amerického FEDu přes 21 bilionů dolarů.

[wp_ad_camp_2]

Národ dluží peníze deseti chazarským rodinám, v jejichž krvi koluje švýcarský vzorek, pečeť smlouvy v genomu, nedotknutelnost. Je hrozivé, když vidíme, jak česká vláda nechápe souvislosti a opět chce navýšit expediční sbory českých vojáků do zahraničních misí a do amerických válečných dobrodružství po světě. A zatímco čeští vojáci budou provokovat ruské vojáky na čáře doteku v Pobaltí, do Česka budou pomalu proudit první stovky migrantů podle Dublinu IV, který bude za krátkou chvíli, proti vůli několika zemí v EU, podepsán.

Největší překážkou globalizace je národní suverénní stát. První, co globalisté národu vezmou, jsou jeho děti, které vychovají k vyznávání globalizačních symbolů a plivání na všechno, co je národní

Globalizaci nejde prosazovat už dobrovolnými prostředky. Nová Evropa se bude formovat do podoby jednoho z center euroasijského globalismu a odpovídá tomu všechno okolo nás, procesy ve školství, tlačení multikulti výchovy do hlav prvňáčků na školách, předškolní výchova už od 2 let dítěte, nezletilci pořádající zfašizované petice proti demokraticky zvoleným zástupcům vzešlým z plebiscitu. Naše vlastní děti nás pošlou do koncentráků, pokud necháme jejich výchovu ne bedrech státu a evropské unie. První, na co vám globalisté sáhnou, je vaše vlastní krev, vaše vlastní dítě. A pokud nemáte čas si toho všimnout, kvůli stresu a spoustě práce, jednoho dne neuvidíte ve dveřích své dítě, ale úplně cizího člověka, kterého vůbec nepoznáte. Globalizaci řídí skupina odhodlaných kteří jdou přes mrtvoly a svobodu, nebo její zbytky, poznáte třeba tak, že v televizi slyšíte právě takové názory, jaké zazněly v uvedeném videu na ruské televizi.

Zmanipulovaná globalizovaná mládež. Staví se za hodnoty, které ve skutečnosti ztělesňuji destrukci národní suverenity.

Co myslíte, zaznělo by něco takového na České televizi? Kdy naposledy jste nemuseli zvracet po zapnutí ČT? Proč hospodaření České televize nesmí kontrolovat Nejvyšší kontrolní úřad, když organizace hospodaří ročně už se 7 miliardami korun od českých občanů? Proč ČT šíří neustálé lži o české alternativě a doslova pomluvy? A proč všude na mainstreamu slyšíme všude stejné informace? Protože globalizace už dorazila i do mainstreamu a zpravodajství. Deset rodin řídí banky. Sedm rodin řídí média. Už jenom zlomek národů má vskutku suverénní status. A všechny z nich jsou na sankčních seznamech všeho druhu. Největší překážkou globalizace je suverénní stát. A základem toho státu… je rodina. Vnitřní kruh.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

[wp_ad_camp_2]

Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál