Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

Související zprávy

Vidím zlé znamenia hore na oblohe

…..zpíval kdysi Jožo Ráž. Měl pravdu. Nikdo údajně neví co padalo z nebe v USA v Michiganu. Není vyloučeno, že to bylo Black Goo, o kterém jsme již psali. Je to vysoce inteligentní olej, kterému se nesmí ubližovat. Je to obyvatelstvo z jiné planety, které se dostane do lidí a může si z lidí udělat nástroj. Ovládne člověka, který uslyší hlas a black goo mu nabídne nadpřirozené schopnosti. Pro aktuálnost tématu vyhledáme článek a brzy ho zveřejníme. Vše kdysi začalo válkou o ostrov na Falklandech. Všichni vědci, kteří dělali výzkum s tímto olejem spáchali sebevraždu. Někteří se sami uškrtili takovým způsobem, že přes krk promáčkli prsty a to i přes páteř. Rozdrtili svými prsty kosti páteře. Kdopak je asi ovládal? Nepochopitelné! Vzhledem k tomu, že potvrdili ve videu olejovou hmotu, je to určirtě zmíněný black goo. Nakazíte se ihned po dotknutí oleje třeba jenom prstem. Otázka zní, jak se dostal do nebes? Není ale vyloučeno, že chemtrailová letadla rozšplíchala do atmosféry jmenovanou látku. Když se v laboratořích zjistí o co se jedná, budou moci klidně v jů es ej vyhlásit výjimečný stav ze všemi možnými následky!!!!

06:54

[wp_ad_camp_1]

Lidé, kteří se nakazili black goo, mají potom úplně černé oči a nepotřebují žádné jídlo ani spánek…..

Dítě s black goo

Michigan postihl tajemný černý déšť. Nikdo netuší, co padalo z nebe…

Město Michigan bylo zasaženo lijákem černého deště – auta byla pokryta dehtovými vrstvami, stejně na tom byly domy, zahrady a terasy.

Černá látka se začala objevovat v Harrison Township a úředníci i místní obyvatelé byli bezradní, protože nevěděli, co je tato tajemná látka zač.

Dailymail.co.uk hlásí

Michiganský ústav pro ochranu životního prostředí shromáždil nějaké vzorky této látky.

Městský požární náčelník uvedl, že to není látka z ptačího trusu a není hořlavá. – podle wxyz

Paul Schlutow, 73, řekl, že všichni jsou ohromeni touto záhadnou látkou, ovšem velkým problémem je to, že by mohla být škodlivá.

Obyvatelé původně věřili, že tato látka by mohla pocházet z nedaleké základny Selfridge, ale bylo vydáno prohlášení, že látka odtamtud není.

Neexistuje žádný náznak, že daná látka pochází z vojenského letadla jakéhokoli druhu, uvádí se v prohlášení.

V prohlášení bylo také uvedeno, že letecká základna je i nadále v kontaktu s Michiganským oddělením pro ochranu životního prostředí, aby se mohli dohodnout o umístění zástupce pro kontrolu oblasti vojenské základny pro přezkoumání materiálů.

Chceme být dobrými sousedy, uvedl Brig Gen John D Slocum, velitel 127. Wing a The Selfridge základny. To řekl pro ABC News. Budeme i nadále pracovat na spolupráci s místními i státními partnerskými agnturami, abychom tuto otázku vyřešili.

Michael Lopez, hasičský velitel, uvedl, že letecká základna se bude i nadále vyšetřovat.

Nezdá se to být jako látka z paliva, vyloučili jsme také, že by pocházela z nějakého letadla, ovšem je třeba vše důkladně prověřit, řekl.

Michiganský ústav pro životní prostředí uvedl prostřednictvím jednoho z důstojníků, že se snad podaří zjistit, o jakou látku jde.

Celý článek si můžete přečíst také zde.

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře