Slováci a Slovenky, vitajte vo fašistickom režime. Štandardné politické strany toľko o ňom rozprávali, až nás k nemu nakoniec doviedli. Začalo to postupne. Vláda prijala “protiextrémistický zákon” obmedzujúci slobodu slova. Podľa tohto zákona hrozia ľuďom za vyjadrenie svojho vlastného politického názoru tvrdšie tresty, ako politikom a zlodejom za rozkrádanie či podvody s daňami. Za účelom prenasledovania skutočnej opozície zriadil minister Kaliňák v spolupráci s ministerkou Žitňanskou dokonca elitnú jednotku politickej polície. Tá sleduje, kto, čo, kedy a kde povedal a za politicky nepohodlné názory potom ľudí prenasleduje a stíha. Zamestnanci Andreja Danka nám medzi tým v NR SR otvárajú, čítajú a skartujú poštové zásielky. Primátori a starostovia nám pod tlakom vlády rušia prenájmy kultúrnych domov, v ktorých sa chceme stretávať s občanmi. Na sociálnej sieti Facebook zablokovali predstaviteľom ĽS Naše Slovensko takmer všetky stránky. Avšak stránky propagujúce homosexualitu, multikulturalizmus, vítanie imigrantov alebo stránky štandardných politikov zostali nedotknuté. Cenzúra a totalita sa neustále stupňuje.

Absolútne prekročenie arogancie a nezákonnosti však nastalo dnes, kedy jednotka politickej polície prišla zobrať poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Stanislava Mizíka priamo počas zasadnutia výboru NR SR. Počas toho, ako mal mať legitímne zvolený poslanec NR SR možnosť hlasovať o budúcnosti slovenského školstva! Takéto hrubé porušenie základov parlamentnej demokracie sa na Slovensku ešte nikdy nestalo. Množstvo policajtov, kukláčov a vyšetrovateľov prehľadali poslancovi Mizíkovi celú poslaneckú kanceláriu a nakoniec mu zhabali aj telefón a počítač, ktorý využíval na výkon svojho poslaneckého mandátu. Politická polícia stíha poslanca Mizíka len preto, že verejne vyjadril svoj názor. Že vyjadril nespokojnosť s oceneniami, ktoré udelil Andrej Kiska svojim treťosektorovým mimovládnym kolaborantom.

Zúfalstvo a neschopnosť vlády a celej fiktívnej opozície poraziť rastúcu popularitu ĽS Naše Slovensko ich doháňa k šialenstvu. Neštítia sa už ani zrejmého prekračovania zákona, len aby nás zastavili a aby vrátili politické dianie naspäť do svojich zohratých špinavých koľají! Čo bude nasledovať ďalej? Kam sú až schopní zájsť? Začnú politicky nepohodlným ľuďom čoskoro vybuchovať autá? Začnú im unášať deti tak, ako v 90-tich rokoch mafie?

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.