Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

vítáme vás na nových stránkách tadesco.org, které jsme pro vás vytvořili. Snažili jsme se o větší přehlednost a lepší funkčnost. Nechceme aspirovat na „nejhezčí web pod sluncem“, jde nám především o obsah a předávání dat (informací) vám, čtenářkám a čtenářům.

Několik technických poznámek: 

Na hlavní stránku (homepage) se dostanete kliknutím na jakékoliv místo na obrázku v záhlaví. 

Už by neměl být problém (jak někteří z vás psali) se zobrazováním nových článků a komentářů. Avšak ohledně komentářů mějte prosím stále na paměti, že diskuze je moderovaná a je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování. Komentář může být odsouhlasen klidně až po několika hodinách, tak nám prosím nepište dotazy, proč se váš komentář nezobrazuje. 

Boční panel je nyní vlevo. „Nejnovější komentáře“, „Nejčtenější články“ a „Nejdiskutovanější články“ byly dány do samostatných oddílů pro větší přehled. 

Změnili jsme také typ písma na mírně patkové pro lepší čtenost. 

Vpravo na monitoru se vám objeví šipka pro rychlý posun na začátek stránky.

Možná bude nutné se znova přihlásit k notifikacím na ploše (zvoneček vpravo dole) oznamující vydání nového článku. 

Pravděpodobně bude třeba se také přihlásit znova k RSS čtečce. Novinky na váš e-mail by měly chodit i nadále. Zde nám však omezili maximální počet odeslaných e-mailů za měsíc a ještě to řešíme. S tímto nastavením prosím o strpení.

Od této chvíle budou nové články publikovány pouze na novém webu. Novou adresu webu tadesco.org si prosím uložte do svých oblíbených záložek. Původní web tadesco.cz bude za nedlouho vypnut.

Vytvoření nového webu stálo určité množství peněz a času. Také jsme byli na cestách v zahraničí za velmi zajímavými lidmi, kteří nám předali zajímavá data, o kterých vás bude tm datovat. Z toho důvodu jsme poslední týdny publikovali a překládali méně článků, než jste zvyklí.

Pokud byste rádi podpořili nové stránky a další překlady, můžete tak učinit na známý účet číslo: 2901269209 / 2010 (pro SR kód 8330), IBAN: SK0683300000002901269209 .

V případě technických dotazů můžete napsat na tereza54(zavináč)pm(tečka)me .

Děkujeme za vaší přízeň, podporu, a že nás čtete a sledujete.

Za tým redakce

tereza

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.