Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Vláda a parlament je odjakživa největší zloděj s úplnou imunitou.

…..každé písmeno v horní větě platí víc než 1000% Je to smutné, ale politici jsou největší lháři a podvodníci na celém světě. Někdy mám pocit, že se to naučili od čechů a byl to hlavní vývozní artikl za ČSSR….

11:54

[wp_ad_camp_1]

Vláda a parlament je odjakživa největší zloděj s úplnou imunitou. Chcete je naučit naslouchat svému lidu??  Vezměte klacky, hole, lopaty či vidle a pojďme jim napráskat. Vymýšlejí na nás opět novou prasárnu.

Česká vláda plánuje skokové zdražení vody, jejího čištění a poplatků za odpad

Věcný záměr vlády počítá se zdražením vody, čištěním odpadních vod a likvidací komunálního odpadu zhruba od roku 2024 o trojnásobek. Tento přístup státu k lidem není nijak překvapující a počítá především s tím, že na jedné straně občanovi cosi přidá a na straně druhé si vše vezme třikrát zpátky. Ve své podstatě to není nic jiného, než sprostá lichva. Neměl bych vcelku nic proti takovému zdražení, ale kdo zaručí občanům nárůst mezd o ekvivalent plánovaného zdražení?? Nikdo. Proč tedy páni mocní lidi tak nasíráte?? Co ještě chcete?? To můžete rovnou zavést pro občany ekologické poplatky z prdu, neb vypouštěním střevního plynu zamořují ovzduší. Mnohdy páni poslanci i veřejné prostory.

Měl jsem tu čest jet s jedním poslancem ve výtahu a řeknu vám, že to byl smrad-no pro gurmány. Zprvu to vypadalo, že se pan poslanec posr…, k tomu hořlavé výpary jak z lihovaru a smrad spoceniny, jako by už ten člověk týden neviděl sprchu a mýdlo. Opravdu zážitek. Místo buzerace kuřáků se raději starejte o vlastní osobní hygienu a nezamořujte vlastním smradem veřejně přístupné prostory. Vlastní smrad vám leze na mozek.

Když chcete tak razantně zdražovat, tak dejte normálnímu občanovi to, co měsíčně z našich daní cpete migrantům! Zajistěte občanům bezplatné bydlení a stravu stejně tak, jako přivandrovalcům. Místo lhaní a šklebů do televizních kamer dělejte kvalitní zákony a ne polovičaté paskvily jako třeba se zvýšením minimální mzdy invalidům. Těm invalidům, kteří totiž pracují na normy, tyto byly navýšeny, aby na onu zvýšenou minimální mzdu dosáhli. Stát nezvýšil provozovatelům chráněných dílen dotaci na pracovní místo ani o korunu a nelze zajistit, aby odběratel zboží povinně zvýšil platbu za zhotovenou výrobu. Vše má za následek tristní situaci chráněných dílen a je jen otázkou času, kdy invalidé skončí na pracáku. Stát není firma pane Babiš!!!! Životní minimum zvýšeno nebylo a protože se zvedla minimální mzda, může se mnohým, kdož podlehnou vidině o trošku vyššího výdělku stát, že ve výsledku přijdou třeba o přídavky na děti. Od minimální mzdy se totiž odvíjí výpočty mnoha dávek. Invalidé pracovat chtějí, ale je s nimi zacházeno jako s otroky a stát se k nim nyní nezachoval lépe než vyděrač.

Neustále zdražovat umí každý blbec vy chytráci. Vy to z piedestalu vaší moci a nabubřelého ega nevidíte, ale milion Čechů žije na hranici bídy. Kde těm lidem ještě chcete více vzít?? Vy ty lidi budete nasírat tak dlouho, že až se opravdu naserou, tak vás z toho parlamentu a Strakovky vymlátí jak žito. To nemáte kouska studu v těle?? Kdo jste a co si to k dělnické třídě dovolujete?? Žijete si jako prasata v žitě jen proto, že doposud mlčíme a že se vámi necháme škubat. Mohlo by to brzy skončit-dejte si pozor. Dost možná, že pak Sobotka ty rovnátka v hubě nebude ani potřebovat.

NÁRODE-STOJÍ NÁM TO ZA TO NECHAT SI KÁLET NA HLAVU???

Celý článek si můžete přečíst také ZDE.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře