Masky začínají padat a objevuje se více pravdy.

Pro prvopodstatu přeložila Sora.

08:54

Klasický Putinův manévr, ruský prezident prezentoval důkazy o členech G20 poskytujících finanční pomoc ISIS.. během summitu v Antalya. V rozhovoru s reportéry po summitu Putin řekl:

Poskytl jsem příklady vztahující se k našim datům o financování jednotek Islámského státu osobami s různých zemí. Tato finanční výpomoc přichází ze 40 zemí, mezi nimiž jsou i někteří členové G20.

Putin také poskytl satelitní obrázky z pašování ropy Islámským státem:

Ukázal jsem obrázky z vesmíru našim kolegům, které jasně ukazují opravdovou velikost ilegálního obchodu na trhu s ropnými produkty. Kolony aut se táhnou po mnoho kilometrů, jsou vidět až za horizont když se díváte z výšky 4-5 tisíců metrů.

Je zajímavé, že okamžitě po summitu USA ohlásily, že jejich bojové letouny začali bombardovat konvoje aut ISIS, které „pašují surovou ropu, jež byla vyprodukována v Sýrii“. Jaká to zajímavá náhoda. Je to jako by v USA věděli přesně, kde ty konvoje byly, ale až do teď necítili potřebu je zničit. Svět je plný záhad!

Ale skutečností je, že Putin se postavil čelem k největší ekonomické síle světa a řekl jim, přímo do očí, že Rusko ví, co přesně dělají.

—————————
autor: Rudy Panko
zdroj: http://russia-insider.com/en/politics/putin-exposes-g20s-financial-ties-isis-during-antalya-summit/ri11199

Pro prvopodstatu přeložila Sora.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.