…..protože jsou jamíci v naprostých koncích, tak není vyloučeno, že právě přednesené události Putinem se splní. Nevědí totiž, jak vyvolat WWIII a proto vyhlásí na USA  stanné právo aby mohl zůstat za kormidlem „OBAVA“ s bandou zločinců….

12:27

Vladimir Putin ohromil: Proti Trumpovi se chystá „majdan“ (VIDEO)

V době bezpříkladného napětí ve Spojených státech v souvislosti očekáváním inaugurace Donalda Trumpa vystoupil s ohromujícím prohlášením ruský prezident Vladimir Putin. Zcela otevřeně vyslovil „dojem“, že Trumpovi protivníci chystají podrýt legitimitu nastupující hlavy státu způsobem, jakým se odehrál ukrajinský „majdan“.

Putin to prohlásil v úterý 17. ledna na společné tiskové konferenci s novým moldavským prezidentem Igorem Dodonem. Naznačil, že nadcházející události ve Spojených státech mohou být velmi dramatické.

 

„Pozorujeme pokračující ostrý vnitropolitický boj, nehledě na to, že volby prezidenta jsou završeny, a byly završeny přesvědčivým vítězstvím pana Trumpa,“ konstatoval k situaci v USA Putin. I přes tuto skutečnost však podle něj existují některé očividné snahy:  „Zaprvé – podkopat legitimitu zvoleného prezidenta USA.“

„Ať už to chtějí, nebo nechtějí, lidé, kteří to dělají, způsobují zájmům Spojených států ohromnou škodu. Prostě ohromnou,“ pokračoval ruský prezident.

Poté vyslovil „dojem“, že Trumpovi odpůrci „potrénovali v Kyjevě a připravují u sebe ve Washingtonu „majdan“, organizovaný jen proto, nenechat Trumpa nastoupit do funkce“.

Inaugurace Donalda Trumpa má být završena v pátek 20. ledna.

Zdroj:(1)

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.