Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

Související zprávy

Vladimir Putin řekl nahlas, co si tajně myslí většina lidí v Evropě. EU skáče tak, jak USA pískají a krize na Ukrajině má za úkol ospravedlnit existenci NATO!

VIDEO: Vladimir Putin řekl nahlas, co si tajně myslí většina lidí v Evropě. EU skáče tak, jak USA pískají a krize na Ukrajině má za úkol ospravedlnit existenci NATO! [CZ Titulky]

08:54

VIDEO: Vladimir Putin řekl nahlas, co si tajně myslí většina lidí v Evropě. EU skáče tak, jak USA pískají a krize na Ukrajině má za úkol ospravedlnit existenci NATO! [CZ Titulky]

[wp_ad_camp_1]

Vladimir Putin v diskusním panelu na Petrohradském ekonomickém fóru (SPIEF 2016), kterého se účastnili např. prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker, italský premiér Matteo Renzi nebo prezident Kazachstánu Ursultan Nazarbayev, řekl divákům veřejné tajemství, které se v sídle NATO v Bruselu úzkostlivě tají, ale jinak každý ví, o co jde. Podle Vladimira Putina byla krize na Ukrajině vyvolána ve snaze ospravedlnit existenci NATO a nalézt nového externího nepřítele. Rozvrácení Ukrajiny přišlo na objednávku USA a jejich vlastních zájmů. O to smutnější je fakt, že Česká republika se podílí na rozvracení Evropy svým vlastním generálem, který je druhou největší hlavou v systému velení NATO. Dnem i nocí pracují generálové v NATO nad vojenskými plány, jak zatáhnout NATO do války s Ruskem, ale jenom tak, aby nelétaly rakety. Vedení „toaletní války“ má totiž zajistit navyšování zbrojních rozpočtů a nepřetržité budování obrazu nepřítele, podobně jako za Protektorátu Čechy a Morava, kdy nacistická propaganda vykreslovala Rusko jako zemi, kde se v neděli jedí děti.

putin
Vladimir Putin odpovídá v diskusi na dotaz

Ruský prezident se vyjádřil i o Donaldu Trumpovi, jehož ocenil za výrok, že chce s Ruskem po svém zvolení obnovit plnohodnotné vztahy. Ve věci sankcí proti Rusku Putin uvedl, že škodí hlavně v Evropě, a ta jako vazal s tím souhlasí, protože Američtí páníčkové jí to tak říkají. Současná unesená politika EU vychází z modelu vydírání vrcholných evropských politiků americkými tajnými službami, které za dlouhá léta nasbíraly tisíce odposlechů, emailů a úspěšně tak vydírají většinu evropských politiků, kteří potom dovádějí své země k sebevraždám, jak to vidíme právě na případu německé kancléřky Angely Merkel.

A ono to není tak těžké. Když si vzpomeneme, jak snadné bylo dostat se do emailu českého premiéra, tak nikdo se už nemůže divit tomu, že Američané vytahují na politiky jednotlivých zemí kompromitující materiály a tito politici potom skáčou, jak Američané pískají. Každá americká ambasáda vede svodky na všechny vládní, opoziční i významné mimoparlamentní politiky. Zvláště závažné jsou odposlechy mobilních sítí, ke kterým mají Američané technické prostředky a následně sbírají o vybraných osobách informace vytěžené z hovorů. Bránit se tomu dá jenom proprietárním šifrováním hovorů, ale kolik politiků dnes šifruje? Když si český premiér přeposílá vládní poštu na freemail u Seznamu, nebo když Hillary Clinton si přeposílala poštu na Yahoo, tak potom je jasné, že sběr informací o politicích musí být pro tajné služby opravdu hračka.

putin odpovídá na dotazy
Zleva: Nursultan Nazarbayev, Vladimir Putin, Matteo Renzi.

Z vystupování Vladimira Putina mají i rodilí Američané pocit, že jde o upřímného politika. Je smutné, že to nelze říct o našich politicích, kteří když začnou mluvit, člověku se začne otevírat kudla v kapse. Definice zrádců, lumpů, korupčníků a oportunistů by vydala na celou knihu. Od roku 1942 se prakticky nic nezměnilo. Drang nach Osten platí dnes stejně, jako platilo tehdy. Ale zatímco tehdy jsme věděli, že jsme v Protektorátu, dnes jsme spojenci útočníka proti Rusku. A kolaborace umělců, novinářů, zpěváků a herců je stejná, jako byla tenkrát v době, když nad Pražským hradem vlála říšská vlajka. Vojska NATO stojí na hranicích s Ruskem a čeká se jen na záminku, na další Gliwice.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj:http://aeronet.cz/news/video-vladimir-putin-rekl-nahlas-co-si-tajne-mysli-vetsina-lidi-v-evrope-eu-skace-tak-jak-usa-piskaji-a-krize-na-ukrajine-ma-za-ukol-ospravedlnit-existenci-nato-cz-titulky/

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře