Astrální tělo může mít mnoho různých podob a barev, ale zkušenosti astrálních cestovatelů se pohybují v určitém rámci. Astrální tělo jiskří a svým tvarem i velikostí připomíná tělo hmotné. Zdá se být částečně průsvitné a plné malých bílých hvězdiček.

Každou noc ve spánku své astrální tělo projektujeme ven. Je to hlavní prostředek pro naše přesuny v astrální říši. Když se vzbudíme, vklouzne naše astrální tělo zpět do fyzického a spojí se s ním. Astrální dvojník je během svého výletu v astrálním světě vystaven kosmickým silám a tak se dobíjí. Proto se po astrálním cestování vždycky ráno cítíme tak svěže a dobře.

Duchové v astrálu běžně vypadají jako modrá světýlka. Když se chtějí zjevit smrtelníkovi, vezmou na sebe většinou podobu, jakou měli za života v mládí. Někdy ale můžou vypadat úplně jinak.
I naše astrállní tělo může vypadat mnohem mladší, pokud se na něj podíváme, nebo v AC najdete zrcadlo. Astrální tělo může mít i vejcovitý tvar, je vyšší a větší, než tělo hmotné. Může také světélkovat a osvětlovat okolí, nebo místnost.

Pokračování článku: Vlastnosti astrálního těla a o čem vypovídá jeho barva

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.