…..tak jak to předpověděla Sibyla, pravděpodobně ano. Je jenom otázkou času kdy podobná obohacování přijdou i k nám. 

07:54

Rakúšania žijú v strachu. Agresívne gangy imigrantov útočia vo Viedni na dennej báze

 

Viedeň 28. januára 2017

 

Rakúšania na začiatku migračnej krízy otvorili migrantom náruč a kritizovali krajiny V4, vrátane Slovenska kvôli údajnej xenofóbii a neochote zobrať si na svoje územie imigrantov z Afriky a Ázie. Teraz sa však ukazuje akú chybu naši západní susedia urobili. Imigranti sa vo Viedni zgrupujú do gangov a každodenne napádajú ľudí

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka

Vlna násilia vo Viedni eskaluje. Rakúšania žijú v strachu, že budú napadnutí gangami imigrantov. Prepadnutia a bitky sa stávajú bežným javom v tomto  historickom hlavnom meste. Informoval o tom portál Express

Jednou z posledných obetí násilia imigrantov sa stal aj známy rakúsky  huslista Michael Buchmann. 48-ročného hudobníka napadli mladí imigranti  po tom čo ich upozornil, že na stanici metra je zakázané fajčiť. Buchmannovi teraz hrozí koniec kariéry keďže pri útoku mu imigranti zlomili prst.

Do gangov sa imigranti zoskupujú podľa svojho etnického pôvodu. Svoje pôsobenie majú gangy podelené po celom meste. Oblasť Praterstern je kontrolovaná gangom zo severnej Afriky a je považovaná za najhoršiu časť mesta kvôli najvyššej kriminalite. Hoci polícia zvyšuje svoju prítomnosť v tejto oblasti stále sa jej nedarí skoncovať so zločinmi.

Na druhej strane mesta v okolí vlakovej stanice je teritórium Afgáncov. Obeťou útoku sa stal aj známy rakúsky novinár, ktorý  bol brutálne napadnutý v Karlsplatz gangom migrantov. Novinár sa stále zotavuje v nemocnici zo zlomeninou ramena.

Trestná činnosť vykonávaná prisťahovalcami v Rakúsku prudko vzrástla v roku 2016. Bolo zaznamenaných celkovo 22.000 nahlásení trestných činov, ktoré vykonali imigranti. Od začiatku imigračnej vlny, ktorá postihla Rakúsko výrazne vzrástli aj sexuálne útoky vykonávané žiadateľmi o azyl.

Samuel Gdovin

Zdroj (1)

A víte co je jejich konečným cílem? No přece totální rozvrat společn osti dle následujícího. Bylo by si to dobré uvědomit dřív, než bude pozdě…..

https://youtu.be/jt8OWccLmf4

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.