Vážené čtenářky, vážení čtenáři. Kdo z vás si myslí, že výsledky voleb, které nám jsou „předhozeny,“ odráží skutečnou vůli lidu České republiky? 

Toto jsou oficiální výsledky:

A co byste řekli tomu, kdyby skutečné výsledky voleb byly jiné? Kontaktoval mě můj známý z Německa a potvrdil mi, že volby v ČR byly opravdu zmanipulovány ve prospěch Hnutí ANO, které je vedeno bývalým spolupracovníkem StB, Andrejem Babišem, který praktiky StB zavedl i v rámci Finanční správy a Ministerstva financí. Jeho poskok, údajný šéf Finanční správy, Martin Janeček, plní své úkoly zřejmě na výbornou. Mohu s klidem napsat, že můj německý známý má tyto data ze spolehlivých zdrojů. 

[wp_ad_camp_1]

Toto jsou výsledky voleb, jak dopadly ve skutečnosti (procenta mi zatím nebyla sdělena):

  1. Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD)
  2. Česká pirátská strana
  3. Občanská demokratická strana
  4. ANO 2011

Vzpomínáte na zprávy, že údajně sobotní výpadky volebních webů ČSÚ způsobil masivní hackerský útok. Podle úřadu ale útok neovlivnil předávání a zpracování výsledků voleb. Úřad poznatky předá policii. ČSÚ o tom informoval v tiskové zprávě. 

Že byl výpadek, tak tomu věřím. Ale že jeho příčinou byl masivní hackerský útok, tak tomu věří snad jenom dítě nebo blázen. Během tohoto výpadku měli zajisté šikovní ajťáci ČSÚ čas si pohrát s výsledky voleb tak, jak se to hodí jistým skupinám. 

Stále platí věta: KDYBY VOLBY MOHLY NĚCO ZMĚNIT, UŽ DÁVNO BY JE ZRUŠILI. Držitelé moci potřebují klid na „práci.“ Proto udělají maximum, aby je nikdo nevyrušoval. 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.