V následujícím článku o duchovním léčení se dozvíte, jak lze duchovní léčení provádět pomocí určitých specifických vůní. Tyto vůně přitahují specifické energie, na kterých rezonují, a vytvářejí tak konstruktivní energii. Tato energie zvyšuje duchovní čistotu a také bojuje proti temným energiím.

Vonné tyčinky jsou vynikajícím duchovním léčebným nástrojem, který zvyšuje duchovní čistotu místa, kde se pálí, nebo osoby, která je poblíž a pomáhá při duchovní praxi, jako je meditace a zpěv, také v boji proti znepokojujícím a temným energiím.

Některé z nejužitečnějších vůní na pomoc při duchovním léčení:

Jasmín (Chameli)
Santalové dřevo (Sandalwood, Chandan)
Magnólie
Palo santo (Strom života)
Bílá šalvěj
Tuberóza
Kadidlo a myrha (jedno nebo druhé nebo ve směsi)

Přírodní extrakty obecně (zkrátka pokud nemáte žádnou z výše jmenovaných vůní po ruce, vezměte něco, co obsahuje přírodní složky a také vám to poslouží velmi dobře. Vybírat můžete také intuitivně, nebo podle toho co vám voní, nebo co voní ošetřované osobě.)

V závislosti na aktuální potřebě se konkrétní typ energetické rezonance, která je přitahována vůní tyčinky, projeví jako ochránce, nebo jako ničitel špatné energie.
Pokud člověk provádí duchovní praxi, jako je zpívání a meditace, a destruktivní energie ho trápí jen málo nebo vůbec, bude vyvolána povznášející, silně konstruktivní energie, která ho na této cestě podpoří a chrání.

Pokud v prostorách, nebo na konkrétního člověka působí temná energie, vyvolaná rezonance se projeví jako vyháněcí síla, aby tyto zlé energie odstranila.

pokračování článku: Vonné tyčinky a duchovní léčení

.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.