Jakmile se začnete probouzet a postupně si uvědomíte, že všechno není takové, jak se zdá, snáze si všimnete, že jsme obklopeni spoustou lží. Od  médií, přes potraviny, až po vzdělání. Téměř vše, co známe, je zahaleno lží.

Abychom i nadále věřili naší vládě a fasádě, kterou si vybudovala, abychom ji podporovali, musí mít vláda plnou kontrolu nad médii. Ačkoli se nám tvrdí, že novinařina je založena na „pravdě a přesnosti“, je snadné prohlédnout, jak moc jsme neinformovaní. Stačí zapnout zprávy a ověřit si fakta.

Většina informací, které slyšíme, nemá nic společného s ničím, co se v současné době ve světě děje, a pokud ano, je to zcela zkreslená verze, která má podpořit nějaký příběh, kterému naše vláda potřebuje, abychom věřili. Naštěstí dnes existují nezávislé webové stránky, na kterých lze ověřovat fakta.

V dnešních zprávách: Další sr*nce, které jsme si vymysleli.

Potraviny, zdraví a životní prostředí

Prostřednictvím potravin, léků a životního prostředí jsme neustále otravováni. Bohužel jsou média ovládána vládou a korporacemi, které jsou za tyto jedy zodpovědné, takže se jen výjimečně můžete spolehnout na to, že vám ohledně těchto různých jedů řeknou pravdu.

Pokračování článku: Vše je manipulace: Žijete ve vykonstruované pohádce

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.