;
Vážení čtenáři,
ještě jednou se vracím k filmu Men in Black 3, který jsem zde opakovaně doporučovala. Objevilo se tam totiž nečekaně mnoho hlubokých a pravdivých momentů. Ze všeho nejvíc mě okouzlila postava Griffina Arkaniána, která je zkrátka úžasná.
Nedalo mi to a rozhodla jsem se, že udělám sestřih nejzajímavějších scén ve filmu, které mají lidem co říct. Pevně věřím že se vám bude výcuc líbit. (Stříhala jsem ho 8 hodin.) Berte to jako menší výjimečnou přednášku online…
Níže najdete seznam poznámek a odkazů na související články, na které film naráží. Témata, u kterých bylo potřeba udělat celý seriál, nelze stručně shrnout do poznámky v pár vteřinách tohoto sestřihu, proto používám externí odkazy, aby rozbor pochopil i ten, kdo Aluška.org nečte pravidelně a něco mu mohlo utéct.
Aby člověk byl schopen pracovat s daty a skutečně je pochopit (ne pouze opakovat co mu již bylo někým předem naservírované), musí je znát komplexně a ne pouze stručně vytrženo z kontextu. Když máme v hlavě mozaiku dat kterou jsme si postupně složili, jsme poté schopni vidět souvislosti i tam, kde jiným utečou.
Všechno zajímavé ve filmu Muži v černém 3 (rozbor) / www.Aluška.org
https://www.youtube.com/watch?v=O4uEzJewFOY
Seznam poznámek:
1. PERSEFONA – manželka vládce podsvětí uvádí tento film. Více o symbolice Persefony, PF jsem psala v článku o silvestru v lednu 2017, který najdete zde: Proč neslavím Silvestra a nerozesílám PF
2. ANIMUS – Ve filmu má název ,,Boglodyt“. Podrobnosti o rase Animus, odkud jsou, co se stalo a co se může stát, jsou v seriálu o Jemenu, který napsal tomáš marný. Seriál vyšel na Aluška.org v srpnu 2017 a najdete ho zde:
3. MOBILY – Film dvakrát jakoby náhodou upozorňuje na telefony. Aby si je lidé vypínali a aby si je nedávali k hlavě. ,,Ďábelský telefon“.
Tématu nebezpečných záření se věnuje celá rubrika na Aluška.org s názvem: Mobily, Wi-fi, televize, mikrovlnky a jejich vliv na naše zdraví
Výběr z článků na téma nebezpečných mobilů: (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10)
Ty poslední tři jsem dokonce napsala já… Neříkejte, že vás nikdo nevaroval. Kdo hledá najde, internet je toho plný a jediný důvod proč se o tom v běžné populaci neví je ten, že klasický ovčan je líný hledat a vzdělávat se. Slepě důvěřuje, že kdyby to bylo škodlivé, tak by se to přece zakázalo a přitom nechápe, že jde především o zisk. Další důvod je neochota slevit ze svého pohodlí a otevřít oči.
4. KÁVA – ,,Neptej se na věci, na které nechceš znát odpověď“… Proč? Protože by ses mohl dozvědět pravdu. A pokud ji nejsi ochoten vidět, pravda tě přestane provázet a přestane osvětlovat tvoji cestu. viz. seriál ,,Jak číst z kávové sedliny„, také jak pracovat s poselstvím od konstruktivních duchů Vesmíru, který najdete zde:
5. ZNAMENÍ – Děj filmu vždy pokročí na základě nějakého znamení. Zanechané sirky, název časopisu, věta kterou někdo jakoby ,,náhodou“ řekl… Všechno jsou důležitá klíčová znamení a přitom pro povrchní pohled zdánlivě nepodstatné detaily. Agenti J a K v nich čtou, řídí se podle nich a jedině díky tomu jsou schopni vyřešit zápletku. O tom jak fungují znamení, jak v nich číst a jak se podle nich vydat na správnou cestu, jsem psala v knize Anděl strážný, nebo nedávno vyšel následující článek, který pěkně shrnuje základ: Jak číst znamení na naší cestě životem
6. TAM KDE JE SMRT, BUDE VŽDYCKY SMRT – Souvisí s pravidly působení destruktivní energie v Matrixu. Celý mechanismus je polopatě vysvětlený v článku ,,Pravda o mediální kávě„.
Původní doporučení na film MIB 3 najdete zde: Muži v černém 3
Celý článek včetně videa lze libovolně šířit a sdílet v nezměněné podobě s aktivním odkazem na původní zdroj.
.
.
.
DODATEK: 15.8. 10:54
Očividně jsem ve filmu odhalila až moc pravdy, protože po několika dnech si to youtube nějak rozmyslel a video mi bloknul, přestože původně si jen vzal autorská práva a video zpoplatnil s tím, že je přístupné a jeho přehrávání nebude omezeno a není s tím problém (podrobnosti píšu tady i se screeny)… tak najednou problém je.
Celý rozbor si můžete stáhnout pro své soukromé bádání ZDE
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.