[wp_ad_camp_1]
Vážení čtenáři,
ještě jednou se vracím k filmu Men in Black 3, který jsem zde opakovaně doporučovala. Objevilo se tam totiž nečekaně mnoho hlubokých a pravdivých momentů. Ze všeho nejvíc mě okouzlila postava Griffina Arkaniána, která je zkrátka úžasná.
Nedalo mi to a rozhodla jsem se, že udělám sestřih nejzajímavějších scén ve filmu, které mají lidem co říct. Pevně věřím že se vám bude výcuc líbit. (Stříhala jsem ho 8 hodin.) Berte to jako menší výjimečnou přednášku online…
Níže najdete seznam poznámek a odkazů na související články, na které film naráží. Témata, u kterých bylo potřeba udělat celý seriál, nelze stručně shrnout do poznámky v pár vteřinách tohoto sestřihu, proto používám externí odkazy, aby rozbor pochopil i ten, kdo Aluška.org nečte pravidelně a něco mu mohlo utéct.
Aby člověk byl schopen pracovat s daty a skutečně je pochopit (ne pouze opakovat co mu již bylo někým předem naservírované), musí je znát komplexně a ne pouze stručně vytrženo z kontextu. Když máme v hlavě mozaiku dat kterou jsme si postupně složili, jsme poté schopni vidět souvislosti i tam, kde jiným utečou.
Všechno zajímavé ve filmu Muži v černém 3 (rozbor) / www.Aluška.org
https://www.youtube.com/watch?v=O4uEzJewFOY
[wp_ad_camp_1]
Seznam poznámek:
1. PERSEFONA – manželka vládce podsvětí uvádí tento film. Více o symbolice Persefony, PF jsem psala v článku o silvestru v lednu 2017, který najdete zde: Proč neslavím Silvestra a nerozesílám PF
2. ANIMUS – Ve filmu má název ,,Boglodyt“. Podrobnosti o rase Animus, odkud jsou, co se stalo a co se může stát, jsou v seriálu o Jemenu, který napsal tomáš marný. Seriál vyšel na Aluška.org v srpnu 2017 a najdete ho zde:
3. MOBILY – Film dvakrát jakoby náhodou upozorňuje na telefony. Aby si je lidé vypínali a aby si je nedávali k hlavě. ,,Ďábelský telefon“.
Tématu nebezpečných záření se věnuje celá rubrika na Aluška.org s názvem: Mobily, Wi-fi, televize, mikrovlnky a jejich vliv na naše zdraví
Výběr z článků na téma nebezpečných mobilů: (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10)
Ty poslední tři jsem dokonce napsala já… Neříkejte, že vás nikdo nevaroval. Kdo hledá najde, internet je toho plný a jediný důvod proč se o tom v běžné populaci neví je ten, že klasický ovčan je líný hledat a vzdělávat se. Slepě důvěřuje, že kdyby to bylo škodlivé, tak by se to přece zakázalo a přitom nechápe, že jde především o zisk. Další důvod je neochota slevit ze svého pohodlí a otevřít oči.
4. KÁVA – ,,Neptej se na věci, na které nechceš znát odpověď“… Proč? Protože by ses mohl dozvědět pravdu. A pokud ji nejsi ochoten vidět, pravda tě přestane provázet a přestane osvětlovat tvoji cestu. viz. seriál ,,Jak číst z kávové sedliny„, také jak pracovat s poselstvím od konstruktivních duchů Vesmíru, který najdete zde:
5. ZNAMENÍ – Děj filmu vždy pokročí na základě nějakého znamení. Zanechané sirky, název časopisu, věta kterou někdo jakoby ,,náhodou“ řekl… Všechno jsou důležitá klíčová znamení a přitom pro povrchní pohled zdánlivě nepodstatné detaily. Agenti J a K v nich čtou, řídí se podle nich a jedině díky tomu jsou schopni vyřešit zápletku. O tom jak fungují znamení, jak v nich číst a jak se podle nich vydat na správnou cestu, jsem psala v knize Anděl strážný, nebo nedávno vyšel následující článek, který pěkně shrnuje základ: Jak číst znamení na naší cestě životem
6. TAM KDE JE SMRT, BUDE VŽDYCKY SMRT – Souvisí s pravidly působení destruktivní energie v Matrixu. Celý mechanismus je polopatě vysvětlený v článku ,,Pravda o mediální kávě„.
[wp_ad_camp_1]
Původní doporučení na film MIB 3 najdete zde: Muži v černém 3
Celý článek včetně videa lze libovolně šířit a sdílet v nezměněné podobě s aktivním odkazem na původní zdroj.
.
.
.
DODATEK: 15.8. 10:54
Očividně jsem ve filmu odhalila až moc pravdy, protože po několika dnech si to youtube nějak rozmyslel a video mi bloknul, přestože původně si jen vzal autorská práva a video zpoplatnil s tím, že je přístupné a jeho přehrávání nebude omezeno a není s tím problém (podrobnosti píšu tady i se screeny)… tak najednou problém je.
Celý rozbor si můžete stáhnout pro své soukromé bádání ZDE
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.