Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Všechny jsem varoval: neberte si žádné půjčky

…..a neustále opakoval, nejen na přednáškách, ale hlavně na netu a varoval lidi, jak banky otočí půjčky proti lidem. Pro banky je smlouva cár papíru, kterému nemusí dostát. Nebo? Vám nastane ale veliký problém, že ano????

05:54

 

Vše Vám řeknu ve zkratce zcela výstižně.

Před mnoha lety na sezení s 13 právníky v Rakousku, jsme byli datováni o různých skrytých bestialitách bank a EU připravených na šetřílky. Nikdo tomu nechtěl věřit. Pomalu se všechny před krátkou dobou začaly naplňovat.

Dnes lidé obracejí oči k válce v Sýrii a na sestřelené piloty SU-24. Měli by se ale také začít zajímat o daleko závažnější téma a to téma PŮJČKY, které se Vás osobně může týkat. Pokud nevznikne celoplanetární problém, pak nemusíte následující řešit.

Zeptám se Vás následující větou:

Máte půjčku od banky? Půjčili jste si na něco a do zástavy jste dali Váš dům???? Je Váš pozemek v katastru uzamčen a není 1000% ve Vašich rukou????? Brali jste si dotace?

Potom odpovídám větou: Okamžitě se snažte půjčku splatit! Vím u mnohých to bude hodně tvrdý oříšek. Nemůžete půjčku vrátit? Pak může nastat jeden z následujících problémů.

Začneme z jiného koutku. Do Evropy má přijít od ledna 2016 do prosince 2016 možná více než 10.000.000 „uprchlíků“, pro které nemají státy EU žádné ubytování. Proto byly všechny banky v EU vyzvány ke spolupráci! Ptám se proč?

Představte si následující scénář. EU nemá lidi kde ubytovat. MADAMME MERKELOVÁ všechny „utečence“ zvala do Evropy s tím, že jím zde postaví domy. Samozřejmě že nepostaví. Integrace a začlenění lidí činí taky problém. Našli asi řešení?????

Dlužíte bankám peníze? Může dojít výpověď kreditu bez udání důvodu a okamžité splacení!? Nemůžete splatit? Máte tedy dvě možnosti. Splácet pomalu dál, s podmínkou, že Vám nastěhují do Vašeho rodiného domku, do každé místnosti, 5 „utečenců“ s odůvodněním že to bude lepší integrace „utečenců“ mezi evropany!???? Takto zabijí dvě mouchy jednou ranou a vy máte problém volby!!!!!

Nebo dům bude vydražen a vy se musíte okamžitě vystěhovat.

Jak se rozhodnete, je pouze a jenom ve Vašich rukou. Neustále jsem lidem říkal. Nemáte na to peníze? Tak to nepotřebujete a nekupujte si to!

NIKDY SI NIC U BANKY NEPŮJČUJTE. JINAK JSTE SAMI VINI NA SVÉM ZOTROČENÍ.

Následky si nyní ponesete sami a nikdo Vám nepomůže…..

Napsal tm.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
24 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře