…..když Vám je předložím, budete jim vůbec věřit???? Neustále to píšete a slyším to ze všech stran. PŘEDLOŽTE DŮKAZY!!!!! Je to až unavující. Lidé si dnes neumějí sami sobě nic dokázat, vše požadují po druhých. Je to absolutní pohodlnost, nechat dělat všechno druhé. A po předložení umět jenom kritizovat. Umět dávat příkazy: dokažte, předložte, odkud to máte a mnoho jiných nesmyslných dotazů, příkazů a pak ponižování a mnoho jiného je dnes všeobecným zvykem lidí. Dnešní doba je hnusná!!!!! Do slova a do písmene…..

22:54

Dobrá nechal jsem se tedy  „ukecat“ a něco Vám zítra předložím…..

Co byste na to řekli, když Vám Vážení čtenáři PrvoPodstaty řeknu, že  před 2. světovou válkou byli dva Hitlerové. Skoro nikde se o tom nepíše a málokdo o tom má vědomosti.!? Jak je možné že se ten druhý, zlý Hitler dožil v Argentině 103 let????? A kdo byl ten první???? Co se vlastně na světové scéně odehrávalo????? Proč lidem tak dokonale vymývali mozek???? No úplně to stejné se děje dnes. O trochu jinak, ale je to to NAPROSTO stejné v růžovém.

A když se dozvíte tedy pravdu po předložení důkazů, je to otázka z mé strany, omluvíte se za výroky, které jste měli někteří v minulosti vůči tématu, kterého se to bude týkat????? Jedná se jenom o princip a uznání své vlastní chyby!!!! Umí to vůbec ještě někdo????? No to jsem tedy zvědav. Raději lidé budou mlčet a dělat, že článek nečetli….

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.