Aktualizace 20:20 Dnes večer nad vysočinou na nebi, kde nebyly skoro mraky se často objevovaly VODOROVNÉ blesky bez hromů …..jak jste mohli za poslední dva dny vidět, prudké přívalové deště a hlavně bouřky neberou konce. Včerejší bouře kterou nazvali DERECHO, nebyla přirozená. To pochopili snad všichni….

18:54

Aktualizace 12.08.2017 10:10 Vysvětlují to poněkud jinak ALE!!!!!  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zima-v-cechach-na-morave-tropy-animace-ukazuje-patecni-paradox-pocasi-35609?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Možná jste si všimli také nadměrné vlhkosti, kdy vytřete podlahu a nemůže uschnout. Ten případ jsem zažil včera. Podlaha místo 10 minut uschla až za DVĚ HODINY!!!!! Nezažil jsem nikdy tak pomalé uschnutí podlahy. I když jsem otevřel okna, nechtěla schnout. Celý den bylo dusno, člověk se nadměrně potil a špatně se mu dýchalo….

[wp_ad_camp_1]

Včera k večeru jsem měl možnost jet přes rozsáhlé části vysočiny. Na dvou místech se obloha protrhala a byla vidět částečně „modrá“ obloha. K mému údivu jsem viděl dopravní letadlo, které kroužilo nad Bystřicí nad Pernštejnem a to hned několikrát. Za malou chvíli byla obloha díky (nikoliv mrakům) ale chemtrailům zatažena. To stejné jsem viděl následně ve Žďáře nad Sázavou, kdy letadlo opisovalo kružnici s vydatným rozptylováním coctailu pro přípravu bouřek…..

Ilustrační foto

[wp_ad_camp_1]

Asi nějak tak podobně jak je na horních ILUSTRAČNÍCH obrázcích uvedeno, vypadala včerejší chemtrailová obloha ve zmíněných místech.

Mohli jste si všimnout, že celou noc byl nespočet blesků bez hromů a celá obloha hučela dosti divným NÍZKOFREKVENČNÍM ZVUZKEM. Lidé se probouzeli a nemohli spát. Napište prosím do diskuzí, jestli jste měli také podobné zážitky. Popřípadě prosím pošlete fotografie, rádi je zveřejníme. Je jasné, že všechno bylo inscenované buď harpem nebo není ale vyloučeno, že se o vše postaral CERN. Chápu, že lidé raději uvěří jednoduché lži než složité pravdě.

Čtěte ZDE: Bez čištění oblohy vlastními silami se dnes neobejdeme, pokud nechcete nechat dojít k tomu nejhoršímu

Osobně jsem na vysočině viděl naprosto rozzářenou oblohu blesky nad hlavou a ani jeden hrom. Postupně se občas přidal z dálky nějaký tlumený ale nikoliv výrazný úder. Obloha byla naprosto přebitá nábojem. Mohli jste sami pozorovat, že blesky na nebi byly vodorovné a málokteré šly k zemi. Podívejte se na některé, které byly zachyceny při včerejší bouři….

Normálně vypadají blesky které jdou k zemi vertikálně jako níže uvedený.

[wp_ad_camp_1]

Přesto, že se 90% blesků odehrává pouze mezi mraky v atmosféře vysoko nad zemí a 10% jde proti zemi, včerejšek byl ve všem výjimkou.

 

 

[wp_ad_camp_1]

Zajímavý moment nastal na radaru, který nedetekoval v čase od 22:00 do 22:15 jedinný blesk. Samozřejmě mohla být chyba v systému radaru, ale zajímavé bylo, všiml jsem si toho také, že „bručení“ mraků (nízká frekvence monotóního zvuku) v tu dobu zmizlo.

[wp_ad_camp_1]

 

[wp_ad_camp_1]

 

Škody, které byly v České republice, Rakousku a Polsku způsobeny jdou do 100 miliónů. A to není konec. Možná dnes a zítra mají přijít také.

Když se podíváme na datum, je sklizeň obilí a jiných plodů. Asi někdo nemá zájem, abychom byli aspoň v této části soběstační a museli nakupovat USA GMO ŠROT  ze zámoří. Mohu se ale také mýlit…..

Prosím napište Vaše pozorování a co jste osobně zažili, popřípadě pošlete fotografie. Děkuji…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.