Varování před nebezpečnou skupinou Bhakti Marga a zejména před jejím vůdcem Svámím Vishwanandou, které vám doslova vyrazí dech. Vishwananda je původně z Mauriciu, ale sídlí v Německu, kde provozuje obrovské duchovní centrum (o tom si popovídáme příště) sekta se dostala už i k nám a získává si zde své příznivce. Nějakou dobu potrvá, než se u nás přijde na to, co tato sekta ve skutečnosti dělá s lidmi, ale v zahraničí funguje už řádku let a bývalí členové s ní tedy mají bohaté zkušenosti, které ti nejodvážnější sdílejí veřejně. A tak na stránce https://falsevishwananda.wordpress.com můžeme najít zpověď bývalého člena, který byl znásilněn Svámím Vishwanandou. Následující článek je překlad jeho zpovědi. Brzy se můžete těšit na další články o hnutí Bhakti Marga a odhalení kdo ve skutečnosti její nebezpečný guru je a za koho kope. Varujte své blízké.

[wp_ad_camp_2]

Zneužit Bohem
(souhrnný překlad článku z 9. prosince 2017 a 28. června 2018)

Jednou z mála věcí, kterou mají lidé v tomto světě a nikdo jim ji nemůže vzít, je jejich příběh. Zkušenost, kterou si někdo prošel, síla, kterou nabyl, a naděje, kterou může dát ostatním tím, že svůj příběh bude sdílet   to je zkrátka překrásná věc. Nehledě na to, jak to může být zrádné, se člověk ze všeho toho zmatku, který se dnes děje, může něco naučit. A jediným způsobem, jak se toto ponaučení může objevit je, když se lidé stanou dostatečně otevřenými ke sdílení své zkušenosti. Kupodivu je lidskou přirozeností přikrýt naše zkušenosti hanbou, vinou a obviňováním. Následkem toho nese velká skupina lidí na svých bedrech toto těžké břímě, až je pak téměř nemožné se rovně postavit se sebedůvěrou, která je nezbytnou součástí k přežití a úspěchu v moderním světě.

Pokud byste navštívili sídlo organizace Bhakti Marga, zvané Shree Peetha Nilaya, setkali byste se s mnoha příjemnými a úžasnými lidmi, skvěle chutnajícím vegetariánským jídlem, dobrou pohostinností a s množstvím dobré hudby a zábavy. Nyní se však zdá, že se na obzoru objevuje také temná strana, obzvláště pak u těch, na které je pohlíženo jako na vzory či na ty, co mají moc. Odporná a krutá pravda, která číhá v této organizaci, by neměla být dávána na vrub obyčejným lidem, ale přímo vedoucímu této organizace, Svámímu Vishwanandovi. Nikdo nemůže prohlásit, že všechny příběhy, které byly vyneseny na povrch v roce 2008, byly pravdivé, ale jako lidské bytosti si musíme klást otázku: „Kde se všechny tyto příběhy vzaly?“

Shree Peetha Nilaya je duchovní centrum v Německu, kde sídlí Svámí Vishwananda. Tyto černé ďábly s červenýma očima tam uctívají ve věhlasném chrámu.

Moje jméno je Miles Witt a nejsem úplně typická osoba, která by spadala do kategorie obětí znásilnění. Jakožto dvoumetrový hráč ragby jsem se velmi styděl za svou zkušenost, protože co jiného může více poškodit mou mužnost? Potlačil jsem své trauma tím, že jsem jej rok ignoroval, dokud dáma jménem Nicole Braddock Bromley nepřišla na mou univerzitu jako hostující řečník a neudělala dvoudenní workshop založený na jejím životním příběhu a knize Hush („Pšt!“). Kniha byla o sexuálním zneužití a pomoci těm, kteří byli zneužiti. Hlavní poselství bylo, jak je otevřenost nejlepším lékem pro životní traumata, obzvláště sexuální zneužití.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: ALUŠKA.ORG – Vůdce sekty Bhakti Marga obviněn ze znásilnění bývalým členem: Sri Swami Vishwananda má nejraději mladé muže

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.