Hamáčku, Babiši, stále budete lhát o tom, že v ČR migranti nejsou????? !!!! Připadá mi šílené, že černá huba z Afriky byla vyhoštěna z Německa do České republiky! Proč nebyla deportována do Afriky? Co se nám budou teď snažit namluvit vítači a sluníčkáři? Že to byl ojedinělý případ? Nebo že ho ta šestnáctiletá dívka snad provokovala? 

Litoměřičtí policisté vyšetřují případ znásilnění, které se stalo v úterý kolem poledne na poli u severočeské obce Lukavec. Pachatele, který napadl šestnáctiletou dívku, policie dopadla a zadržela.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Podle informací Litoměřického deníku šlo o Afričana, kterého v úterý v 7 hodin ráno propustili z výkonu trestu v Drážďanech a vyhostili z Německa.

„Mohu pouze potvrdit, že litoměřická policie se zabývá násilným trestným činem, který se stal v úterý. V současné chvíli máme zadrženou jednu osobu, která bude v brzké době obviněna a bude zahájeno její trestní stíhání a bude podán návrh na vzetí do vazby,“ sdělila mluvčí litoměřické policie Petra Trypesová.

K identitě pachatele se mluvčí nevyjádřila s tím, že ve věci nyní probíhají úkony trestního řízení. „Vzhledem k tomu, že se jedná o nezletilou oběť, bližší informace nebudeme podávat,“  řekla Trypesová.

Více sdílný nebyl ani starosta Terezína, města, ze kterého znásilněná dívka pochází. „Bližší informace samozřejmě vím, ale nemohu je vzhledem k probíhajícímu vyšetřování sdělit,“ podotkl René Tomášek.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Uvedl pouze, že v případu zasahovala jen státní police a ne terezínská městská.

Také nejbližší nemocnice v Litoměřicích, která leží jen několik málo kilometrů od místa činu, odmítá cokoli sdělit. „Vzhledem k tomu, že se jedná o nezletilou osobu, tak se k tomu nebudeme vyjadřovat. Nemohu ani potvrdit, že je poškozená slečna u nás, nemohu k tomu říci vůbec nic,“ uvedla mluvčí litoměřické nemocnice Naděžda Křečková s vysvětlením, že věc konzultovala jak s lékařem, tak i s nemocničním právníkem.

zdroj: 1, 2

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.