Každý člověk sní. Neexistuje člověk, který by neměl sny, i když si je nemusí pamatovat, což je běžné. Z mnoha důvodů můžeme mít tendenci opakovaně snít o tom samém. Pokud si sen živě pamatujeme, nebo přichází opakovaně tentýž děj, je to důležitý vzkaz od našeho vyššího Já a je potřeba mu věnovat speciální pozornost, pokusit se ho rozklíčovat a porozumět jeho sdělení. Někdy je sen jasný a jde přímo k jádru věci, jindy je to hádanka plná symboliky.

[wp_ad_camp_2]

Často se vyskytující sny a Astrální projekce
Astrální projekce je velmi běžný a přirozený jev, při kterém se naše astrální tělo uvolní od fyzického a putuje v astrální říši. Naše fyzické tělo a naše astrální tělo jsou dvě těla tvořená jinou energetickou frekvencí, která existují zároveň. Každé tělo podléhá zákonům odpovídající dimenze.
Proto je astrální tělo osvobozeno od omezení fyzického těla. Naše astrální tělo může létat, může se pohybovat rychleji než světlo, může se vrátit v čase, nebo dokonce plout v hlubinách nejhlubšího oceánu. Naše astrální tělo dostává podněty, zatímco cestuje a shromažďuje tyto poznatky. Projeví se to jako sen.
Když se probudíme, data o naší cestě po vesmíru jsou často zakódována ve formě zvláštních snů. Některé z následujících nejčastěji se vyskytujících snů jsou jakýmsi „důkazem“ o tom, že jsme včera večer astrálně cestovali a že k nám promlouvá naše vyšší Já…

[wp_ad_camp_2]

1. LÉTÁNÍ
Létání ve snu bývá spojeno s velkým pocitem svobody a osvobození se od denních starostí, povinností, problémů a omezení. Všechno vidíte shora a jste volní jako ptáci. Pocit létání je tak intenzivní, že příští ráno máte úsměv tak jasný, že doslova záříte.

Psychologický význam těchto častých snů o létání je často spojen s nepokojnými časy, kdy máte pocit, že nemáte kontrolu nad svým životem a vaše podvědomí hledá útěk, a proto chcete tak vášnivě létat. Čím výše létáte ve svých snech, tím jistější se budete cítit příští ráno – připraveni vzít svůj život zpět do svých rukou!

Astrální projekce: Existuje důvod, proč se astrální projekci říká také duševní let. Tyto sny o létání mohou být nadvědomou vzpomínkou na astrální cestování. Možná si vaše nadvědomí přeje, abyste si tento sen zapamatovali, abyste se hlouběji věnovali tomu, co jste viděli, když jste létali.

 

Celý článek zde: Výklad často se vyskytujících snů: Co znamená, když se vám v noci zdá o…..?

 

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.